בימת הנוער רחובות תעלה בחנוכה את המחזמר האהוב "מסביב לעולם ב-80 יום"

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

בימת הנוער רחובות תעלה בחנוכה את המחזמר האהוב "מסביב לעולם ב-80 יום".

מעוניינים להשתתף?

ההרשמה לחוגי הזמר והדרמה לשנת תשפ"ב נפתחה!

 

החברה העירונית רחובות נערכת לשנת תשפ"ב וכמיטב המסורת פותחת בהרשמה מוקדמת לחוגי בימת הנוער, עבור ילדי העיר חובבי הבמה.

אירוע הדגל של בימת הנוער, מתקיים מדי שנה בחג החנוכה – מחזמר רב משתתפים, כולם חניכי בימת הנוער, אשר מופיעים על במת היכל התרבות בעיר במשך כל ימי החג, כשהמחזמר מושך אליו קהל מהעיר ומכל רחבי הארץ. המחזמר יתקיים השנה בין התאריכים 29.11-6.12.21, כשבהנהלת בימת הנוער הוחלט להציג השנה את עלילת רב המכר של הסופר הצרפתי ז'ול וורן "מסביב לעולם בשמונים יום".
במרכז העלילה – פיליאס פוג ומשרתו פאספארטו, יוצאים למסע מסביב לעולם בשמונים יום, וכל זאת על מנת לנצח בהתערבות של פיליאס פוג עם אנשי החברה הגאוגרפית, שאפשר להקיף את העולם כולו ב-80 יום בלבד. במהלך המסע הם מגלים תרבויות חדשות ומכירים אנשים חדשים. פיליאס פוג נאלץ להתמודד עם אתגר נוסף במהלך המסע, הבלש פיקס, אשר משוכנע שפיליאס פוג הוא פושע שיש לעצרו. האם פיקס יצליח לתפוס את פיליאס פוג? והאם הם יצליחו להקיף את העולם בשמונים יום? אנו מזמינים אתכם להגיע ולצפות במחזמר, שם תקבלו את כל התשובות.

מחזה, תמלילים ומוזיקה: ירון כפכפי, בימוי: ז'ק זרביב, כוריאוגרפיה: רעות טוויג, ניהול מוזיקלי: מוישלה יוסף, הפקה: בימת הנוער רחובות. במחזמר ייקחו חלק כל תלמידי קבוצות הזמר של בימת הנוער מכיתות ד' ומעלה.
ההרשמה לקבוצות הזמר וקבוצות הדרמה, עבור ילדים בגילאי גן חובה ומעלה ועד קבוצות המבוגרים וקבוצה ייחודית לאוכלוסיות מיוחדות, נפתחה בימים אלו ובשל הביקוש הרב ומספר המקומות המוגבל בכל קבוצה, יש להקדים להירשם ולשריין מקום.

ראש העיר רחמים מלול

רחמים מלול, ראש העיר :"בימת הנוער היא פלטפורמה חשובה מאין כמותה לילדי העיר לרכוש ערכים, חינוך ותרבות המהווים עמודי תווך בחברה שלנו ובעיר המדע והתרבות בכלל. כולנו מצפים כמדי שנה לקראת העשייה הענפה במסגרת זו, ומחכים לראות את תוצריה במהלך השנה הבאה. ניפגש על הבמה!".

מחזיק תיק התרבות עודד עמרם

עודד עמרם, חבר המועצה ומחזיק תיק התרבות: "חניכי בימת הנוער מוכיחים, שנה אחר שנה, כי ההשקעה בתחום התרבות בנוער משתלמת ובעלת ערך רב, הן עבור בני הנוער המשתתפים במחזמר והן עבור הקהילה בעיר שנהנית ממופע חינוכי ואיכותי בחג החנוכה, במחיר שווה לכל כיס".

אייל פרנקל צילום רמי זרנגר

אייל פרנקל, מנכ"ל החברה העירונית: "מדי שנה אנו צופים בפלא הזה שמתרחש על במת היכל התרבות, בו עשרות ילדים ובני נוער מפליאים בכישרונם הרב ומציגים מחזמר מקצועי וחינוכי, ברמה גבוהה, אשר מושך קהל מכל רחבי הארץ. אני מודה לכל העוסקים במלאכה ומזמין את כל ילדי העיר, חובבי הבמה, להצטרף לחוגים האיכותיים של בימת הנוער בעיר."

 

חדשות רחובות ניוז

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *