בלעדי! היחידה המרכזית של המשטרה מודה " עליה באירועי אלימות לאור סכסוכים בין כנופיית הפשיעה לעבריינים מקומיים".

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז
צילום פרטי: כוחות הימ"ר ברחוב דוד אלעזר

בלעדי! נציג הימ"ר בערעור לבית משפט המחוזי " בתקופה האחרונה אנו עדים לעלייה ברצף אירועי אלימות חמורים המתרחשים באזור שכונת כפר גבירול". בהמשך " ניתן לראות נשים וילדים העוברים בסמוך ובנס לא נפגעו".

היחידה המרכזית של המשטרה האמונה על פיצוח מלחמות הפשיעה המורכבות בשפלה ובכלל זה בעיר רחובות, הגישה ערעור אל בית משפט המחוזי להאריך את מעצרו של הנהג שנעצר באירוע הירי בשכונת כפר גבירול שהתרחש ביום ראשון בשעה 18:00. בערעור המחיש ראש מדור חקירות ביחידה המרכזית של המשטרה (ימ"ר) רב פקד  יריב פיינברג את המצב המסוכן שנוצר בשכונת כפר גבירול לאחרונה. פיינברג בערעורו " מדובר באירוע חמור של מספר רב של חשודים הפורקים משיירת רכבים באמצע הרחוב בעודם חמושים באלות ונשק חם, מנסים לפגוע בחשוד ובאחרים וגורמים נזק חמור לרכבו של החשוד ולשני רכבים תמימים החונים בסמוך. כל זאת בלב שכונת מגורים בשעות הערב המוקדמות, כאשר ניתן לראות בסרטונים נשים וילדים העוברים בסמוך ורק בנס לא נפגעים".

בהמשך התיחס לאירועי הפשיעה שאירעו לאחרונה "לציין כי הפשיעה בתקופה האחרונה אנו עדים לעלייה ברצף אירועי אלימות חמורים המתרחשים באזור שכונת כפר גבירול בעיר רחובות לאור סכסוכים בין כנופיות הפשיעה לעבריינים מקומיים. מדובר באירוע שלישי בשבועיים האחרונים בהם מתרחשים מקרי אלימות קשים וכולם באמצע היום בלב שכונת מגורי, תוך זלזול מוחלט והתעלמות משלטון החוק והסדר הציבורי".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *