בלעדי! מקורבו של ראול פרוים ז"ל ,"הוא היה מלאך ומי שפרסם והתלונן נגדו חייב לעשות חשבון נפש"

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז
ראול פרוים

בלעדי! מקורבו של ראול פרוים ז"ל שככל הנראה שם קץ לחייו " הוא היה מלאך, איש מדהים שטיפל באלפי אנשים. מי שפרסם עליו את החשדות צריך לעשות חשבון נפש ולתת למשפחתו הרבה הסברים".

החשוד בהתחזות לרופא שיניים, ראול פרוים בן 59 מראשון לציון, ניהל קליניקה במשך כשלושים שנה ברחוב יעקב ברחובות. בעקבות תלונה למשטרה נגדו, נפתחה חקירה במהלכה נודע כי אין לו רישיון של רופא שיניים והקליניקה שהוא מפעיל אינה חוקית לכאורה. בחקירתו מסר למשטרה כי הוא למד בחו"ל את המקצוע אך לא עשה הסבה לתעודה הנדרשת בישראל. בתום החקירה הוחלט לשחררו למעצר בית בתנאים, במקביל הוחרם ציוד רפואי שנמצא בקליניקה המוכרת שברחוב יעקב, כגון תרופות הרדמה וכדומה. ביום חמישי לקראת הצהריים, הוציאה המשטרה הודעה לתקשורת על החקירה שמתנהלת והחשדות כלפיו בנושא "התחזותו" לרופא שיניים. בעקבות הודעת המשטרה, יצאו כלי התקשורת הארציים והמקומיים בפרסומים אודות המקרה אך מבלי לפרסם את שמן ופרטים מזהים. התקשורת כאמור החלה בבירורים אחר זהות החשוד ופרטים נוספים וככל הנראה הלחצים על האדם האנונימי ראול הם אלה הובילו לטרגדיה. בשישי בבוקר קמו מאות ממקורביו ליום השחור שהבינו כי ראול ככל הנראה שם קץ לחייו. ביום ראשון יובא למנוחות ראול  בן ה-59 בשעה 12:15 בבית העלמין גני אסתר בראשון לציון, שהוא מותיר אחריו משפחה ומאות מטופלים ומכרים שנותרו המומים וכואבים.

אחד ממטופליו אמר לחדשות רחובות ניוז "המשטרה הוציאה את ההודעה הראשונה על החשדות נגד ראול המלאך שלנו, התקשורת פרסמה והשרשרת הזו כנראה מה שהובילה לסוף הטראגי. לא ברור מדוע יצאה הודעה כל כך מוקדמת, הוא נשלח למעצר בית, מה היה דחוף להוציא, זה אפילו לא כתב אישום?! הרי לא מוציאים על כל עצור הודעה לתקשורת. אני לא מחפש אשמים אבל מישהו חייב לחדד את הנהלים במשטרה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *