בלעדי: צפו בהבטחת מלול לתושבי שכ’ קרית משה ” נלווה אתכם, נדאג לכם עד שתראו את הבניינים הראשונים”.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
מימין חיים אביטן,יואב גלנט ורחמים מלול במינהלת ההתחדשות העירונית .צילום רחובות ניוז

בלעדי: נערך טקס חנוכת מנהלת התחדשות עירונית בשכונת קרית משה בהשתתפות ראש העיר רחמים מלול ושר השיכון יואב גלנט.

כמאתיים תושבים השתתפו הערב בטקס חגיגי, מרגש ועם מסרים של הבטחות מצד ראש העיר רחמים מלול ושר השיכון יואב גלנט לשדרג את שכונת קרית משה במסגרת תוכנית התחדשות עירונית בתוך זמן קצר. שר השיכון יואב גלנט אמר בנאומו לתושבים ” אנחנו הופכים 1400 יחידות דיור לכמעט עשרת אלפים, עם תנאי איכות ונתונים כמו שצריך מבחינת התוכניות והשרטוטים אני מאמין שתראו את התוצאות באות לידי ביטוי.  במהלך שנת 2019 יתחילו לעבוד בשטח טרקטורים! לא דיבורים ולא ניירות, יתחילו לעבוד כאן! אנחנו במהרה בימנו נראה את הבניינים ואת השכנים עוברים לבתים הראשונים וההמשך יתגלגל. קרית משה ברחובות זה הפרויקט הגי גדול שלנו בארץ, אני מודה לראש העיר על היוזמה וההובלה של המהלך החשוב הזה”.

העובדה שבאים בכירים בשלטון המרכזי לכנס הזה שבו אנחנו חונכים באופן רשמי את המנהלת היפה הזאת, אומרת הכל. זה אומר שהחזון להפוך את השכונה הזאת לרובע עירוני חדש שבעזרת ה’ בעוד מספר שנים יכיל כעשרים וחמישה אלף תושבים, ממש עיר חדשה, החזון הזה קורם עור וגידים. לא עוד הבטחות סרק, לא עוד הבטחות שניתנו לכם בעבר על ידי כל מיני גורמים פוליטיים ואחרים, והיו הבטחות, והיו סיכומים שנכנסו למגירות והעלו אבק אלא הבטחות שתתגשמנה מאוד בקרוב. אני רוצה להגיד לכם שהפעם זה לא יזם כלשהו שבא ומשגע אתכם, אומר לכם תחתמו ויקרה כך ותקבלו כך, לא! מאחורי התוכנית היום, עומדת ממשלת ישראל כולה! זו החלטת ממשלה, משרד השיכון משתף פעולה, עיריית רחובות, ועדת היגוי משותפת, התוכנית עוברת בועדה להעדפת תוכניות בעלי חשיבות לאומית ששם זה רץ והשסוע נתכנס שם לשמיעת התנגדויות ובעזרת השם בין יתקבלו ובין לא התוכנית תקבל תוקף ותוך שלושה חודשים אפשר לצאת לדרך, משרד השיכון מכין קולות קוראים על מנת להתחיל לבנות בחלקה החדשה או במגרש החדש את הבניינים הראשונים. כך שלא רק שרואים אור בקצה המנהרה, אלא כל המנהרה מתחילה להיות מוארת לכבודכם ולטובתכם’.

מלול מזהיר את התושבים שלא ישתפו פעולה עם יזמים מתחרים! 

“מה שאני מבקש מכם תושבים יקרים, המנהלת הזאת פעם ראשונה שהיא קמה בשכונה, תפקידה של המנהלת לעזור לכם. לייעץ לכם, להדריך אתכם, אל תלכו שולל אחרי אף אחד. אני יודע שקם במרכז השכונה, שמו שלט על חנות מכולת וקראו לזה המנהלת להתחדשות עירונית. אתם מבינים את ההטעיה שמנסים להטעות אתכם! ספרו את זה לכל השכנים, לכל החברים, המנהלת הרשמית של משרד השיכון ושל עיריית רחובות זאת! אם לא תתייעצו ימשיכו כל מיני יזמים בשכונה לשגע אתכם ולבלבל אתכם, אל תשימו לב, רק כאן זאת הסמכות העליונה”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן