בעקבות אירוע אלימות: רמי מדהלה מכנס מחר בבוקר את סייעות גני הילדים

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

הורים שימו לב: בעקבות אירוע אלימות מכנס רמי מדהלה מחר בבוקר את סייעות גני הילדים. גורם בעירייה: "גני הילדים יפעלו מחר כרגיל"

 

יו"ר ועד עובדי עיריית רחובות רמי מדהלה שלח בשעה 20:00 הודעה לסייעות גני הילדים להגיע לאסיפת עובדים מחר (חמישי) בבוקר.

מדהלה: " סייעות יקרות ערב טוב, את האמת אני מצטער שדווקא בשעה כזאת מאוחרת אני כותב לכן ומעדכן אתכן על מה שאני מרגיש בימים האחרונים. הובא לידיעתי שבשבוע שעבר גננת הרימה יד על סייעת שעובדת איתה בגן. הסייעת חשה מאוימת והתלוננה על כך במשטרה ודיווחה לאגף החינוך שהעבירו את זה לטיפול של המפקחת במשרד החינוך. עם כל זאת ולפנים משורת הדין הסייעת הנפגעת הוצאה מהגן בו עבדה בעוד שהגננת שתקפה ממשיכה להגיע לגן כבשיגרה. ואני שואל את עצמי מה מרגישה אותה סייעת שנפגעה ולמה העייריה נוהגת באיפה ואיפה? ומה היה קורה אם סייעת היתה תוקפת גננת ? כל הפיקוח של משרד החינוך היה נמצא בעירית רחובות במיידית !! אז על מנת שנגלה הזדהות עם הסייעת הנפגעת ועל מנת שנבהיר שאלימות מכל סוג שהיא זה לא דרכנו !!
אבקש מחר להגיע לרחבת העירייה בשעה 7:30 בבוקר לאסיפת מחאה כנגד אלימות בגני הילדים ולאחר מכן נפתח את גני הילדים. אציין ואוסיף שגני חינוך מיוחד יפתחו כרגיל. לא ניתן לאף עובד להרגיש לא בטוח או מופקר במקום עבודתו".

רחמים מלול, ראש עיריית רחובות
רחמים מלול, ראש עיריית רחובות

לחדשות רחובות ניוז נודע כי הנהלת העירייה חשבה תחילה לפנות לבית הדין ולהוציא צו מניעה, אולם לאחר התייעצות נוספת, הוחלט שאין בכך צורך ועל כן גני הילדים יפעלו כרגיל.

ממשרד החינוך נמסר: "הנושא מוכר למשרד, ובימים אלו, מצוי בטיפולם של כלל הגורמים הרלוונטיים. לאור העובדה שהוגשה תלונה במשטרה, המשרד ממתין לממצאי הבדיקה. בכל מקרה מחר לא תתקים שביתת סייעות ברשות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן