ברחובות לא שוכחים את הווטרנים

חדשות רחובות - זהר בלום, לקח על עצמו את המשימה לסייע לאוכלוסיית הווטרנים בעיר רחובות - רחובות ניוז

מאות מנות מזון, סלי מזון ותווי קנייה חולקו על ידי עובדים ומתנדבים בימים אלה לווטרנים תושבי העיר.

רחמים מלול, ראש העיר: "חשוב לתמוך באוכלוסייה המבוגרת שעשתה רבות בתקופת מלחמת העולם השנייה. נגיע לכל תושב ותושבת בעיר הזקוקים לנו. אנו ממשיכים לפעול למען מגוון אוכלוסיות הזקוקות לסיוע ברחבי העיר. רק ביחד ובערבות הדדית נעבור את התקופה המורכבת הזו".

חדשות רחובות – זהר בלום, לקח על עצמו את המשימה לסייע לאוכלוסיית הווטרנים בעיר רחובות – רחובות ניוז

בעקבות התפשטות והמגבלות על תנועה החלים על האזרחים הוותיקים, הרחיבה העירייה את הפעילות למענם. ברחובות גרים מאות ווטרנים – ותיקי מלחמת העולם השנייה, חלקם עולים יוצאי מדינות חבר העמים, וכולם בני הגיל השלישי.

, בראשות ראש העיר, , פועלת כדי לחזק ולתמוך בכלל האזרחים הוותיקים בשגרה ובחירום.

ממלא מקומו, , לקח על עצמו את המשימה לסייע לאוכלוסיית הווטרנים בעיר, בשיתוף פעולה עם אברהם מיכאל גרינזייד, יו"ר עמותת ברית ותיקי מלחמת העולם השנייה שלחמו בנאצים (ע"ר) ותושב העיר וכמובן עם האגף לשירותים חברתיים העושה לילות כימים למען האוכלוסייה הוותיקה בעיר, שהצליח למצוא פתרונות ייחודים כדי לתמוך באוכלוסיות אלו.

עובדי האגף פעלו לקיום שלוש אפשרויות סיוע המותאמות לאוכלוסיית הווטרנים והעולים החדשים בני הגיל השלישי: חלוקת סלי מזון, חלוקת תווים לקניית מזון וחלוקת מאות מנות של מזון מוכן בכל יום.

, ראש העיר: "חשוב לתמוך באוכלוסייה המבוגרת שעשתה רבות בתקופת מלחמת העולם השנייה. נגיע לכל תושב ותושבת בעיר הזקוקים לנו. אנו ממשיכים לפעול למען מגוון אוכלוסיות הזקוקות לסיוע ברחבי העיר. רק ביחד ובערבות הדדית נעבור את התקופה המורכבת הזו "

, מ״מ ראש העיר: "כחלק מההיערכות בתקופה  הנוכחית, ראש העיר ואני הנחינו כי יש להתייחס לאוכלוסיות הווטרנים ואוכלוסיות הגיל השלישי של העולים החדשים, כדי שיזכו לביטחון תזונתי נכון בעת הזו ככל שאפשר. הפתרון שהתאמנו עבורם עונה על מירב צרכיהם"

, מחזיק בתיק השירותים החברתיים: "אנו עושים את מירב המאמצים על מנת להתאים פתרונות שיענו ככל האפשר לצרכים של אוכלוסיות הגיל השלישי של העולים החדשים והווטרנים ".

אברהם מיכאל גרינזייד, יו"ר הארגון הארצי של ותיקי מלחמת העולם השנייה ותושב העיר: "אני מבקש להודות לראש העיר, מר רחמים מלול לממלא מקומו זוהר בלום ולכל אגפי העירייה על העזרה והתמיכה שמעניקה העירייה לאוכלוסייה המבוגרת בעיר. בימים אלו, בעת משבר הקורונה העניקה העירייה מאות סלי מזון ותווי שי לבני הגיל השלישי ולווטרנים המתגוררים בעיר ועל כך הערכתי הרבה".

חדשות רחובות – עדכוני קורונה בעיר רחובות – רחובות ניוז

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *