בשורה טובה: החל מיום ראשון הקרוב יפעל קו ישיר בין רחובות לבית שמש

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

בשורה טובה: החל מיום ראשון הקרוב (כ"ד כסלו) יפעל קו ישיר בין רחובות לבית שמש.

הרב ח"מ פנחס הומינר יו"ר אגו"י ברחובות שפעל ויזם את הפעלת הקו ללא לאות יחד עם ראש העיר: הקו שמספרו 507 יקיים 8 נסיעות ביום, בימי ו' 3 נסיעות ובמוצ"ש נסיעה לכל כיוון.
לאחר המתנה ודרישה רבה, ניתן בס"ד לברך על המוגמר: החל מיום ראשון הקרוב, ערב חנוכה, יחל לפעול קו אוטובוס ישיר בין רחובות לבית שמש אשר יופעל על ידי חברת בית שמש אקספרס, כך עודכן לפני זמן קצר חבר המועצה ומחזיק תיק הכספים הרב פנחס הומינר ע"י מר עמיחי לוי מנהל אגף הפעלה ורישוי תחבורה ציבורית במשרד התחבורה.
כידוע, בשנים האחרונות פעל פנחס הומינר נמרצות למען קידום קו ישיר בין רחובות לבית שמש. הוא רתם לפעילות את ראש העיר רחמים מלול שקיים מס' דיונים משותפים בין הגורמים על מנת להוציא לפועל במהירות האפשרית את הקו.
"נתקלנו בשנה האחרונה בקשיים לא קטנים שנבעו ממפעיל תחבורה חדש בעיר בית שמש, הקורונה וביורוקרטיה נוספת, אבל ב"ה ניתן לברך על המוגמר וכבר בשבוע הבא יפעל הקו החדש" אומר הרב פנחס הומינר יו"ר אגודת ישראל בעיר.

ליאור שוקרי מנהל אגף שיטור פיקוח ושילוט

הומינר מבקש להוסיף ולהודות לראש העיר רחמים מלול שנרתם למשימה, כמו גם למנהל אגף התנועה ושילוט בעיר ליאור שוקרי, בכירי משרד התחבורה ובראשם עמיחי לוי, חבר המועצה אבי קינד ויועץ משרד התחבורה שלמה רוזנשטיין.

אבי קינד

נודע כי בשנה האחרונה קיים הרב הומינר יחד עם ראש העיר מס' ישיבות עם כל הגורמים הרלבנטיים ופעלו ללא לאות על מנת להוציא את הקו לפועל במהירות האפשרית. הקו שמספרו 507 יפעיל מידי יום 8 נסיעות על קו בית שמש- רחובות, ובימי שישי 3 נסיעות ונסיעה לכל כיוון במוצ"ש. הבשורה התקבלה בברכה רבה בקרב קהל תושבי העיר שצמאים זה זמן רב לקו שיחבר בין הערים החשובות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *