גיבורת האש מירן להט ביום ”סמי הכבאי” ב”קייטנת חוויות מסביב לעולם”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

שיתוף פעולה ייחודי ויוצא דופן בין תחנת כיבוי אש רחובות בפיקודו של איציק לוי לבין חוויות קרית משה בניהולו של גולן ביטון הביא ליום קהילתי ייחודי ״סמי הכבאי״ לקייטני הגנים .

כאמור, הבוקר(ראשון) נהנו קייטני הגנים של קייטנת חוויות מסביב לעולם המופעלת בבית הספר ״שביט״ ברחובות הצעירה מיום ”סמי הכבאי ”, אז אומנם לפעילות לא הגיע סמי הכבאי או לוחם אש כפי שהורגלנו אבל כן הגיעה גיבורת האש מירן להט שהעבירה לקייטנים יום מלא בחוויות אש כולל הדגמות במגוון התרחשויות שבהן מתגלים לוחמי האש .


הקייטנים מאוד נהנו וכבר בתחילת הפעילות כולם החליטו שנהיה גדולים נהיה לוחמי אש … וכמובן שגם הבנות החליטו פה אחד אנחנו נהיה לוחמות אש כמו מירן .
גולן ביטון מנהל חוויות קרית משה ״בהחלט חוויה גדולה ובלתי נשכחת לקייטנים מיום ״סמי הכבאי״ שנהנו מהסבר מפורט על תפקיד לוחמי ולוחמות האש כולל הדגמות שהוצגו ע״י לוחמת האש מירן להט שריגשה את הילדים שהחליטו פה אחד שנהיה גדולים נהיה לוחמי אש .
תודה גדולה לתחנת כיבוי אש רחובות בפיקודו של איציק לוי וללוחם האש חזי נגולה על שיתוף פעולה קהילתי ארוך שנים לרווחת הקהילה שכלל לפני מספר חודשים יום לוחמי אש עם מאות משתתפים וכאמור היום ״ללוחמי האש״ העתידיים שלנו שנהנו מחוויה בלתי נשכחת״

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן