גינת המשחקים המחודשת בשדרות ח"ן נפתחה!

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

גינת המשחקים המחודשת בשדרות ח"ן נפתחה!

שנה חדשה, גינה חדשה: אגף גנים ונוף בעיריית רחובות סיים את עבודות הפיתוח וההקמה של הגינה החדשה בשדרות ח"ן. הגינה משתרעת על שטח של כ-380 מ"ר ובה מתקני משחק חדשים לבוגרים ופעוטות. בתקופה הקרובה יושלמו העבודות ותשוקם מערכת ההשקיה, ישתלו צמחים ומדשאות.

הורים וילדים במרכז העיר שימו לב: עיריית רחובות חידשה את הגינה בשדרות ח"ן (בסמוך לבניין מס' 42). לגינת המשחקים החדשה נבחרו מתקני עץ הכוללים: חצובת נדנדות עם 4 מושבים, מתקן מרכזי משולב הכולל חבלי טיפוס, מגלשות, מתקן פעוטות מעץ משולב מונגש. בנוסף הוצבו קרוסלה ומתקני נענוע. מתקני המשחק הוצבו על גבי משטח הולם בטיחותי בשטח של כ- 380 מ"ר וכן הוצבו עמודי הצללה ותאורה.

הצטרפו לעדכונים👇👇👇

https://chat.whatsapp.com/Ll5Vq8bB3Ea5sRJfONYPXJ

במסגרת העבודות בגינה המחודשת, אגף גנים ונוף ישקם את מערכת ההשקיה והגינון וכבר בימים הקרובים ישתלו צמחים ויונחו מדשאות. בנוסף יוצבו ספסלים ואשפתונים לרווחת התושבים והמבקרים בגינה.

רחמים מלול, ראש עיריית רחובות
רחמים מלול, ראש עיריית רחובות

ראש העיר רחמים מלול: "עם פתיחת השנה החדשה סיימנו את הקמת הגינה החדשה בשדרות ח"ן. הגינה החדשה מהווה מרחב ציבורי פתוח, יפה וחדש שישרת את כל תושבות ותושבי האזור, הורים, ילדים ומשפחות".

כפי שהובטח: שלב ב' של השוק העירוני יוצא לדרך! - רחובות ניוז
סגן ראש העיר יניב מרקוביץ

יניב מרקוביץ', סגן ראש העיר: "שיפוץ הגינה בשדרות חן החל בעקבות תקלה שהגלתה במערכת החשמל באזור אבל בסופו של דבר התושבים זכו בגינה חדשה ומשודרגת בהרבה מזו שהיתה לפני כן במקום. אני מסתובב באזור ושמח לראות את מאות המשפחות והילדים שנהנים מהגינה החדשה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *