גרסת קורבן הלינץ': "ראיתי את המוות, התחננתי שיעזבו אותי"

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

גרסת קורבן הלינץ': "ראיתי את המוות, התחננתי שיעזבו אותי, שנותרתי מדמם על הרצפה הם הפסיקו ואמרתי להם, עכשיו אתם מרוצים?"

צילומים: רחובות ניוז

אמיר לולוי בן 38 מרחובות, מעסה במקצועו, לא ישכח כל חייו את אותם רגעים שהוכה באכזריות על ידי ארבעה צעירים. " אין לי מושג מי הם, אני עד עכשיו לא מבין מה הם רצו ממני ולמה הם עשו את זה" משחזר אמיר. כשהוא מדמם בראשו התפנה אמיר לקבלת טיפול רפואי בבית החולים קפלן: " אני עד עכשיו לא מצליח להבין מי אלו ואיזו אכזריות היתה להם כלפי, לא מצליח להבין מה גרם להם לתקוף אותי בכזו אכזריות, עד עכשיו אני סובל מכאבים בכל חלקי גופי ואני לא מאחל לאף אדם לעבור מה שעברתי".

אמיר לולוי צילום רחובות ניוז

האירוע המזעזע שסוקר במגוון כלי תקשורת ארציים התרחש ביום רביעי ה- 27.7.2022 קצת לאחר חצות. מכתב האישום שהוגש אל בית משפט השלום בראשון לציון עולה כי בשעה 00:48, נסע אמיר לולוי ברכב מסוג פלסווגן מראשון לציון אל רחובות, באותם רגעים נסעו הנאשמים סמוך לו ברכבם מסוג סיאט, במהלך נסיעתם עקפו את לולוי, נצמדו אליו וזגזו כל הכביש. בהמשך נפגשו ברמזור אדום בצומת נס ציונה, אחד מהנאשמים נטל בקבוק זכוכית, הטיח על רכב הפלסווגן של וזה בתגובה נמלט מהמקום שהרמזור התחלף לירוק.

 

בהמשך נסיעתם נפגשו שוב בצומת רחוב טשרנחובסקי פינת סעדיה הגאון בעיר רחובות כאשר הנאשמים נסעו אחריו. באותם רגעים עקף הנהג הנאשם את הקורבן, חסם את נתיב נסיעתו, השניים פרקו מהרכב כאשר אחד אוחז בידו אלה והשני בקבוק זכוכית. הם רצו לעבר לולוי וצעקו: " זה הסוף שלך אתה מת, אתה מת נהרוג אותך צא מהאוטו". גם הפעם הצליח לולוי להמלט על נפשו תוך שהאלה פוגעת בפח הרכב.

תקיפת אמיר לולוי ברחוב טשרנחובסקי

 

לולוי הגיע אל תחנת הדלק מנטה ברחוב הרצל 68 ברחובות (בסרטון), מילא אוויר בגלגלי הרכב, ותוך כדי כך הגיעו שוב שני הנאשמים ברכב הסיאט. הפעם הצטרפו שני קטנועים שזהותם אינה ידועה למשטרה בשלב הזה. הנאשמים ושני רוכבי הקטנועים ניגשו אל לולוי והחלו להכותו בבעיטות ומכות אגרוף תוך שהוא מנסה לגונן על גופו ומתחנן שיחדלו. בהמשך נמלטו שני רוכבי הקטנוע ושני הנאשמים.

 

כתוצאה ממעשיהם נגרמו לקורבן חתך באורך 10 ס"מ שנסגר בתפירות בבית החולים, חבלות נוספות בדמות רגישות והמטומה בכתף ימין, המטומה בירך ימין וחתך שטחי בברך שמאל. השניים מואשמים באיומים, חבלה במזיד ברכב, פציעה ע"י שניים או יותר ונהיגה פוחזת.

 

במקביל להגשת כתב האישום ביקשה המשטרה מהשופט אבי וסטרמן להאריך את מעצרם עד תום ההליכים. לאחר עיון החומרים קבע השופט להאריך את מעצרם עד להחלטה אחרת. בינתיים נקבע דיונם ליום חמישי הבא ועד אז הם כאמור ישהו במעצר בכלא ניצן.

עו"ד אסף טל

עו"ד אסף טל שמייצג את הנאשמים: " מצלמות וסרטוני הוידאו הובאו בצורה חלקית ולא מלאה, כך שאי אפשר לראות את האירועים המקדימים בהם לטענת הנאשמים שלף המתלונן סכין לעברם ואף ניסה להורידם מהכביש תוך כדי נסיעה פרועה שלו. נציג לבית המשפט את התמונה המלאה והנכונה מבחינה עובדתית".

 

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: