האישה אמרה לחוקרים: הוא אמר לי “מגיע לה לקבל מכות וכל גבר שיהיה אותה יכה בה”.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

האישה אמרה לשוטרים: הוא אמר לי: “מגיע לה לקבל מכות וכל גבר שיהיה אותה יכה בה”. האישה תחילה סרבה להתלונן אך לאחר שיחה הסכימה לספר לשוטרים על ההתעללות מצד.

 

 

מקרה של אלימות מסוף השבוע הבשיל לכתב אישום שהוגש אל בית משפט השלום ברחובות כנגד בעל שהכה את אישתו קשות. הכל התחיל בעקבות קריאה למשטרה מצד שכנתם של הזוג הצעיר המתגוררים בשכונת רחובות החדשה. בחמישי שעבר כאמור, הזעיקה השכנה את המשטרה וסיפרה כי היא רואה את השכן מתיז מים על דירתו בפעם השניה וכן מוסרת כי מדובר על אירועי אלימות כלפי אישתו לכאורה. שוטרי תחנת רחובות שמגיעים אל הדירה, פוגשים בזוג הצעיר ובשני ילדיהם, הבעל (24) מכחיש שהיה כל אירוע וכן אישתו, אך לאחר שהשוטרים הסבירו לה את החומרה היא הסכימה לדבר איתם וסיפרה על מסכת אלימות קשה שהיא עוברת. באותם רגעים נעצר הבעל החשוד, ביום שישי נלקח למעצר והיום כאמור הוגש כתב אישום שמגולל שלושה מקרים, האישום הראשון מתיחס למקרה שאירע לפני שבועיים, עת חזרה האישה מעבודתה, הבעל ניגש אליה בחניון הרכבים של הבנין, ביקש ממנה לצאת מהרכב וכשהיא סרבה הוא החל לבעוט בה עד שנפלה. האישום השני מדבר על ויכוח שפרץ ביניהם ביום המעצר, על רקע בקשת האישה להתפלל, במהלך ויכוח נתן הבעל אגרוף לזרועה השמאלית של האישה, נעמד על המיטה והחל לבעוט בה, משהבחין שהיא עומדת לאבד הכרה הוא אמר לה: “עדיף לך שתתעלפי”. אישום נוסף מתיחס למקרה בו הבעל איים שאם היא תתלונן עליו שהוא מרביץ לה הוא יתלונן עליה חזרה שהיא מרביצה לילדיהם וגם היא תשב בכלא. בחקירתו הכחיש הבעל את האשמות נגדו וטען כי האישה פוגעת בעצמה כדי להשליך עליו את החבלות.

בעודו עצור יתמודד הבעל האלים לכאורה מול סעיפי אישום של תקיפה הגורמת חבלה של ממש לפי סעיף 382 (ג) לחוק העונשין, איומים לפי סעיף 192 ותקיפת סתם לפי סעיף 382 (ב).

מיד לאחר ההקראה החליט בית המשפט להותירו במעצר עד להחלטה אחרת, בינתיים הגיש סנגורו בקשה לבית משפט המחוזי לשחררו בתנאים אך טרם התקבלה החלטה.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הקודם
הבא
דילוג לתוכן