הונדליזם ממשיך! הלילה נופץ חלון ראווה של חנות בגדים במרכז רחוב הרצל

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
צילום רחובות ניוז

הונדליזם ממשיך! נופץ חלון ראוה של חנות בגדים במרכז רחוב הרצל. הערכה היא שמדובר במחאת בני העדה האתיופית.

הבוקר הגיעו בעלי החנות “moti top” שברחוב הרצל 125 ונדהמו לראות את חלון הראוה של החנות מרוסק על הרצפה. הבעלים הזעיקו את המשטרה ושוטרי הסיור של תחנת רחובות שהגיעו העריכו כי מדובר בתוצאה של הפרות הסדר שאירעו בימים האחרונים על ידי בני העדה האתיופית. השוטרים תעדו את הנזק ובעל החנות אסף את שברי הזכוכית במבוכה.

תזכורת: שלשום (שלישי) בשעות הערב הפגינו מאות משפחות ובעיקר צעירים ונוער יוצאי העדה האתיופית לרחובות ומחו על מות בן העדה סולומון קטה ז”ל שנורה על ידי שוטר. במסגרת ההפגנות נרשמו הפרות סדר במספר נקודות בעיר, בוצעו הצתות לכל אורך רחוב הרצל וונדליזם לחנויות, תחנות אוטובוסים, תחנת דלק פז בשעריים ואפילו תחנת לוטו. המפגינים פוזרו כזכור על ידי כוחות שוטרי התחנה ושוטרי יס”מ שהוקפצו לסייע.

ההשלכות! תגובות האזרחים ברשתות החברתיות היו חד משמעיות שהמסר הוא שהעדה הפסידה המון נקודות ברגע שהמחאה יצאה מכלל שליטה. אחת מתושבות העיר אמרה ” יש ויישארו לי הרבה חברות טובות מבני העדה האתיופית, אבל הנוער שלהם מחוק אצלי! אחרי שהשליכו על הרכס שלי אבנים רק בגלל שנסעתי הביתה, זה היה כל חטאי! לא אסלח להם על אותם רגעי אימה שראיתי מולי את המוות בלינץ’ שעברתי”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן