החל מיום ראשון רישום לקייטנת "בית הספר של החגים" שתפעל במהלך חופשת פסח

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

רשת חוויות תפעיל את "בית הספר של החגים" בצהרוני גני הילדים במהלך חופשת פסח.הרישום לקייטנה יתבצע דרך אתר רשת חוויות החל מיום ראשון ה-17.2.19 וייסגר ב-2.3.19

רשת חוויות, האמונה על הפעלת צהרוני גני הילדים בעיר, תפעיל את "בית הספר של החגים" בפסח. מדובר בקייטנה שתתקיים בגני הילדים בעיר רחובות במהלך חופשת פסח, כאשר כלל הגנים יהיו פתוחים במסגרת הקייטנה לכלל ילדי העיר. ההרשמה תתבצע באמצעות אתר האינטרנט של רשת חוויות www.havayot.org.il. הרישום לקייטנה מיועד לילדי הגנים שלא רשומים לצהרוני הרשת.

"ביה"ס של החגים" בפסח עשיר בתוכן מהנה לילדים, פעילויות יצירה וחוגים בנושא פסח בהתאם לתכנית משרד החינוך. הצוות החינוכי שיפעיל את הקייטנות יכלול צוות מקצועי של רשת חוויות ועיריית רחובות. הקייטנה תתקיים בתאריכים 11-17.4.19, ו' ניסן – יב' ניסן תשע"ט (לא כולל שישי-שבת), בין השעות 07:30-13:00 (יום קצר בעלות 30 ש"ח ליום – כולל ארוחת בוקר) וניתן להירשם להארכה ליום ארוך 13:00-16:00 (בתוספת של 44 ש"ח ליום – כולל ארוחת בוקר וצהריים). המחיר כולל חצי שעה נוספת בבוקר. בגני הילדים של המוכש"ר – מגזר חרדי, גני ממ"ח וגני חב"ד הפעילות תחל בשעה 8:00 ותסתיים בשעה  13:00 (ללא ארוחות).

הרישום לקייטנה יתבצע דרך אתר רשת חוויות  החל מה-17.2.19 וייסגר ב-2.3.19.
לאחר מועד זה לא תתאפשר כל הרשמה לקייטנת פסח.

ראש העיר, רחמים מלול: "ברחובות יש פתרונות להורים במהלך חופשת הפסח, ואנו פותחים כעת את הרישום לצהרוני רשת חוויות. גם בבתי הספר אנו מתעתדים לפתוח קייטנה באמצעות החברה העירונית. כל זאת על מנת לתת להורים ברחובות את האפשרות להמשיך בשגרת חיי היום יום למרות החופשה במוסדות החינוך, תוך הענקת תוכן איכותי ומהנה לילדים״.

יו"ר רשת חוויות, אמיתי כהן: "רחובות אימצה את תוכנית ניצנים, אשר במסגרתה ההורים נהנים מקייטנות מוזלות. אני שמח שיש בידנו להוריד מעט מהנטל הכלכלי ולהעניק שירותים איכותיים גם מחוץ למסגרת החינוך הפורמאלי".

מ"מ מנכ"ל רשת חוויות, צביקה מדהלה: "רשת חוויות נערכה לפתוח את קייטנות פסח ומציעה תכנים איכותיים שיופעלו ע"י צוות חינוכי מקצועי של רשת חוויות ועיריית רחובות, ההרשמה נפתחת לזמן מוגבל, לכן אני קורא להורים למהר להירשם".

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *