החל שדרוג מגרש הספורט בקרית משה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עיריית רחובות ממשיכה בשדרוג תשתיות הספורט והפנאי בשכונת קרית משה בעיר. רק בתחילת השבוע נחנך מרכז חדש שעבר שיפוץ קוסמטי בהשקעה של כ-800 אלף שקל לטובת הנוער בשכונה ובימים האחרונים החלו העבודות במגרש הספורט שיכלול יציעים חדשים,הצללה,מתחם שתייה קרה ותאורה. 

בפגישה שהתקיימה בשבוע שעבר, שכללה סיור במתחם הספורט בשכונת קרית משה בהשתתפות חבר המועצה אבאי זאודה(תושב השכונה) מנהל חוויות קרית משה,גולן ביטון.מנהל מוקד קליטעה,דוד אלעזר, מנהל אגף הספורט,איציק עובדיה ועובד מוקד קליטה, יוני בלאי. העבירו בסיום הסיור את המלצותיה לראש העיר רחמים מלול וסגנו זוהר בלום. אשר התחייבו לטפל במהירות הבזק בבעיה ואכן בחלוף מספר ימים כפי שהתחייבו מלול ובלום החלו עבודות שדרוג במתחם מגרש הספורט בקרית משה. העבודות יכללו את שכלול יציעים חדשים,תאורה,הצללה ושתייה קרה. .המגרש משרת את תושבי שכונת קרית משה בשעות אחר הצהריים.כמו כן מתקיימות במקום פעילויות של המתנ”ס המקומי ושל קהילת קרית משה.

יצויין כי רק בתחילת השבוע נחנך מתחם נוער חדשז,את לאחר שבמקום הושקעו כ-800 אלף שקל  לטובת העניין והמקום עבר מתיחת  פנים וקשה לזכור שמדובר במבנה  שנבנה בשנות ה-70.בעיקר לאור ההתחדשות של החדרים במקום המתאימים את עצמם לצרכי הנוער  וכן כיתות חכמות, מתחם קולנוע ייחודי ומרחב פתוח עם מתקני משחק של מיטב המותגים. מתחם הנוער הייחודי בחוויות קריית משה הינו אחד ממתחמי הנוער הגדולים במדינה והוא משתרע על פני כ-1200 מ”ר של חינוך בלתי פורמאלי לבני ובנות הנוער.מעיריית רחובות כי פרויקט זה מצטרף לשורה של פרויקטים שהושלמו השנה בתחום שדרוג שכונת קרית משה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן