היום שאחרי: מנכ"ל רשת חוויות סייר בקייטנות פסח שקלטו כ- 6,000 ילדים

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

היום שאחרי: מנכ"ל רשת חוויות סייר בקייטנות פסח שקלטו כ- 6,000 ילדים

רשת חוויות פתחה אמש בהתראה קצרה את כל מסגרות החינוך הבלתי פורמאליות בעיר. גולן ביטון: "העובדים וההורים התגייסו וגילו אחריות".

רשת חוויות הודיעה אמש בשעה 07:30 בבוקר כי היא פותחת את כל מסגרות החינוך הבלתי פורמאליות בעיר, בהן מעונות, צהרונים, קייטנות פסח במרכזים הקהילתיים ועוד, לצד אירועי פנאי קהילתיים, זאת תוך שעות ספורות ולאחר שפיקוד העורף הורה על חזרה לשגרה בחצות הלילה. תוך כשעתיים מרגע ההודעה החלו כולם לחזור לפעילות – וכלל המסגרות נפתחו.

גולן ביטון, סייר היום במסגרות, שקלטו אמש כ-6,000 ילדים, ואמר: "התרגשתי לראות את ההתגייסות של מנהלי ועובדי הרשת – ולא פחות את אורח הרוח והגב שקיבלנו מההורים, שהבינו את המצב. בשנים האחרונות כולם מתמודדים עם משברים לאומיים ועולמיים, מהקורונה ועד למלחמה שפרצה בטבח ה-7.10, כך שזה לא מובן מאליו שהתושבים והצוותים מצליחים לגלות חוסן וסבלנות למעברים החדים משגרה לחירום".

ביטון סיפר כי הוא הגיע מוכן לפתיחת המסגרות לאחר שנערך מראש לאפשרות*: "אם למדנו משהו מה-7.10 באוקטובר שזה שאין דבר כזה 'צפוי' – גם הבלתי צפוי הוא מבחינתי תרחיש אפשרי ולכן, הגענו מוכנים לחזרה לשגרה, שעם כל הקושי והאתגר שעמד בפנינו עם הודעת הפיקוד, יש לה ערך מאוד גדול למדינה ולנו כעיר, על אחת כמה וכמה לילדים. אני מבקש להודות לכולם על ההתגייסות ובראש ובראשונה לראש העיר, מתן דיל, שתמך ואישר את התוכניות – החלטות שהיו מאוד משמעותיות בזמן אמת".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *