הלך לעולמו מתי בן נתן מייסד ”פיצה מתי”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
מתי בן נתן ז”ל. צילום באדיבות המשפחה

פיצה מתי הוקמה בשנת 1976 במרכז הרצל ע”י מתי בן נתן ז”ל ומאז היא נחשבת לאחת הפיצות הנוסטלגיות של העיר רחובות. הידיעה על מותו הבוקר בטרם עת הכתה רבים בהלם.”הוא תרם רבות לעיצוב העיר רחובות בזכות העסק שבנה בעשר אצבעותיו והפיצריה שלו תשאיר את חותמה לדורות הבאים”

האיש שכולם אהבו : פטירתו הפתאומית של מתי בן נתן בעלי ”פיצה מתי” הכתה רבים בציבור הרחובותי ” הוא תרם רבות לעיצוב העיר רחובות בזכות העסק שבנה בעשר אצבעותיו והפיצריה שלו תשאיר את חותמה לדורות הבאים” במילים אלו נפרדו הבוקר (ראשון) רבים מתושבי עיר התרבות והמדע ממתי בן נתן שנפטר לאחר מאבק במחלה והוא בן 81.

כאמור בן נתן התחיל את עסקיו בתחילת שנות ה-70 דווקא בנושא הובלות של משאיות לרצועת עזה ולאחר מכן פתח בשנת 1976 את ”פיצה מתי” ששמה הלך לפניה בזכות בצק  הפיצה הייחודי מיוצר במקום וכמו כן רוטב הפיצה הסודי. ”היינו מטיילים ברחבי הארץ ,אבל פיצה היינו אוכלים רק ברחובות אצל ”פיצה מתי” ,היות ומדובר במוסד מיתולגי של העיר, בדומה למכון ויצמן למדע והפקולטה. מדובר בפיצריה הייחודית ששרדה לאורך שנים , כאשר רבים סגרו את שעריהם”. אמר לפני זמן קצר תושב העיר רחובות.

מתי,היה ידוע בחיוכו והשפם היה סימן ההיכר שלו ומתן שירות נדיב ללקוחותיו.

לאחרונה סבל מתי מבעיות בלבו ,אך מחלה  גרמה לאישפוזו בבית החולים ובעצם גרמה להיעדרותו מהפרלמנט הקבוע בקניון רחובות. שנדמה היה כי הוא יתגבר על מחלתו ויישוב לאיתנו ,הוא נפטר במפתיע והלוויתו תייערך היום(4.8) בשעה 18:00 בבית העלמין מרמורק. יושבים שבעה בבית המנוח רח’ מרים מזרחי 36 רחובות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן