המדענית שהפכה לאמנית חנכה את משכנה החדש

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

בהצלחה! המדענית שהפכה לאמנית ד"ר שמחה אבן חן חנכה את הסטודיו החדש ברחוב לוין אפשטיין 31 שבמרכז העיר. יו"ר מרחב ההסתדרות עודד עמרם ברך על המזוזה. 

 

שמחה אבן חן (61) עבדה כחוקרת בכירה באוניברסיטת הדסה עין כרם, בזכות הידע הביוכימי שלה היא פיתחה פטנט מחומר "פורצלן" ומזה היא מכינה יצירות אמנות מיוחדות. במקביל טסה ד"ר אבן חן להשתתף ואף לעבוד כשופטת בתערוכות בינלאומיות המתקיימות בחו"ל. אבן חן " אני משתתפת בהרבה תערוכות בינלאומיות בכל העולם, בעקבות הפרסום וההגעה שלי אל התערוכות הוצע לי להיות שופטת. במקביל לכל זאת אני מרצה קורס פעמיים בשנה במרכז "בית בנימיני" בתל אביב. בעשור האחרון הייתי עם היצירות שלי באחד המקלטים העירוניים ולאחרונה מצאתי מבנה להשכרה ברחוב לוין אפשטיין. מהיום אני מתכוונת להגיע להנה כל יום, פה הסטודיו שלי מהיום ומי שרוצה לראות ולהתענין כמובן מוזמן להגיע ולהתרשם".

יושב ראש מרחב הסתדרות העובדים עודד עמרם המחזיק בתיק התרבות הגיע לברך" אני בעד לעודד את תחום התרבות, כמחזיק התיק וכמי שפועל שנים רבות בתחום, בימים אלה אני יושב עם ראש העיר רחמים מלול לחפש מקום מכובד שיאגד את כל האמנים שיש לנו בעיר ויש לנו ב"ה לא מעט. עולם האמנות והיצירה חייב לקבל את הביטוי הראוי כי מה שנשאר לנו בעיר הם התרבות/אמנות וגופי ההשכלה. אני מאחל לד"ר אבן חן הצלחה רבה בהמשך ותמיד כיף לשמוע שאמנים מרחובות מוכשרים לא פחות מאמנים אחרים בארץ".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *