המלחמה בסמים: נעצר תושב רחובות שנחשד בסחר בסמים

עו"ד ירון פורר
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

המלחמה בסמים: נעצר תושב רחובות שנחשד בסחר בסמים וברשותו נתפסו למעלה מ- 17 גרם הירואין ו- 6 גרם גראס. במקרה אחר נתפס ונעצר תושב אחר מהעיר עם כמאה גרם סמים אך לאחר חקירתו הוא שוחרר בתנאים.

סמים צילום משטרת ישראל
סמים צילום משטרת ישראל

אמש (חמישי) נעצר תושב רחובות בן 35 משכונת דניה שברכבו נתפסה אבקת הירואין במשקל למעלה מ- 17 גרם ובנוסף 6 גרם סמים מסוג גראס. חוקרי המשטרה האשימו אותו כי הוא עסק בסחר בסמים וכן טוענת המשטרה כי יש בידה עדות של קליינט שהודה כי רכש ממנו סמים. החשוד הובא לפני זמן קצר להארכת מעצרו בבית משפט השלום בפתח תקווה שם ביקש נציג המשטרה רס”ב אביחי הרמתי להאריך את מעצרו בשבעה ימים. סנגורו טען בדיון כי אין צורך בכל כך הרבה ימים מאחר ומיד אחרי יום כיפור ניתן לשלוח את החומר למעבדה ולבדוק אם מדובר בסמים.

השופט ישראל פת האריך שמע את הצדדים והורה להאריך את מעצרו עד יום רביעי.

 

באשר למקרה השני שהתרחש ביום חמישי בבוקר, הגיעו בלשי ושוטרי הסיור אל בית החשוד בשיכון סלע יחד עם כלב משטרתי, הצוותים ערכו חיפוש ובאופנועו נמצאו כמאה גרם סמים ככל הנראה מסוג גראס. החשוד, צעיר בשנות העשרים המאוחרות לחייו, נעצר ונחקר ובתום חקירתו הוא שוחרר בתנאים.

עו"ד ירון פורר
עו”ד ירון פורר

סנגורו עו”ד ירון פורר סיכם “סברתי שמדובר בכמות לצריכה עצמית בלבד. מרשי שיתף פעולה עם המשטרה ולראיה קצין המשטרה נעתר לבקשתי והורה לשחררו”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן