המנגל:עם מי נפגשה בר זוהר ליד השירותים?

חדשות רחובות - פינת המנגל - רחובות ניוז
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

*ארוסתו של אייל גולן,דניאל גרינברג ביקשה שלא לקחת חלק באחת הפעילויות בתוכנית "גולסטאריות" ,זאת מחשש לפציעה. בתו של "הקוסם" והבועט במיל' אייל ברקוביץ', לי ברקוביץ  לא אהבה בלשון המעטה את העובדה כי פליטת "האח הגדול" חוששת לשלומה ,והיא החלה להתלקח כנגדה שאמרה. "איזה לא פייטרית", והוסיפה באותה נשימה: "אז למה באת?". גרינברג התרצתה בסופו של דבר – אך רגע לאחר ששבה למגרש, נפצעה כשספגה כדור בפנים, דיממה והחלה לבכות. ומי שנחלץ לעזרתה היה רז זהבי, שדר ערוץ הספורט והחבר הטוב של הארוס. שרק לאחרונה חזרו השניים מצילומים בברזיל במסגרת נבחרת האולסטאר של "גולסטאר"

דניאל-גרינברג-עד החתונה זה יעבור. צילום-שי-יחזקאלי-

*מוצאי חג ראשון ,ערכו רענן ופרידה נגר מ"נופר הפקות" את מצוות אושפיזין בסוכה. הגיעו: הטאלנט מושיק עפיה ,המלחין והיוצר אסף צרויה, הפייטן שלומי יפרח. וזו הזדמנות לעדכן אתכם שלא מעט דואטים מרגשים בוצעו באותו ערב,עד שבחצות הגיעו שוטרים והמוזיקה כובתה לחלוטין.

מימין לשמאל: תמיר צור, מושיק עפיה ורענן נגר.

*אפרופו מושיק עפיה. הזמר שהתארס בתחילת החודש עם בת זוגתו דנה שושן. התגלה השבוע כרומנטיקן לא קטן שהפתיע את ארוסתו עם מתנת אירוסין בשווי של מאות אלפי שקלים. בשעה שרכש לה אאודי Q3 חדשה מהניילונים. אין ספק שמדובר ברכב שווה במיוחד.

דנה שושן עם הרכב החדש(אינסטגרם)

 

*שאולי בדישי ניצל את המצווה של חג סוכות "ושמחת בחגך והיית אף שמח" כדי לצאת לטיל ברחבי ישראל ובעיקר חיפוש עגורים באגמון החולה. אולי הוא לא מצא עופות דוגרים באגם ,אבל חבר לתעשייה בדמותו של הסטנדאפיסט ישראל קטורזה,הוא מצא.

שאולי בדישי וישראל קטורזה,אם לא בצוותא לפחות באגמון החולה.(פייסבוק)

*איש הנדל"ן אבי פנחס ניצל את פגרת הנבחרת בכדוריד כדי לנפוש בחג יחד עם רעייתו ,ליאת בברצלונה. באמצע הסיור בעיר בירת הקהילה האוטונומית של קטלוניה החלו הפגנות ואבי כפטריוט רחובותי החליט להשתתף ולהפגין תמיכה וזאת משום כי הרחובות למלון נסגרו בעקבות הפגנת ענק ,ככה שהרבה בררה לא ניתנה לו.

אבי פנחס מפגין הזדהות עם הקטלונים

*חופשת החג קיבצה הרבה חברי מועצה שעברו דרך נתב"ג בדרך לחופשה מעבר לים. ביניהם רועי שרעבי שיחד עם 3 בנותיו נפשו בבודפשט. רוני באום הגיעה עד ניו יורק,זהר וחני בלום עשו ביקור שורשים במרוקו. ורק אביב איטח חגג את שמחת בית השואבה בישיבת "מאור התלמוד".

זהר וחני בלום בשפשאוון(פייסבוק)

*זה שרחמים מלול ראש העיר השתתף בחפלה סוכות של גיא ויעל צור, אתם כבר מועדכנים.אז בזמן שמלול מסיים את דברי הברכה למשפחה המארחת החל לרדת במקום גשם והראיס נאלץ לעזוב את השולחן לטובת  שמחת בית השואבה שנערכה ממש צמוד אצל האדמו"ר מחסידות קרעטשניף.

רחמים מלול אצל האדמו"ר מקרעטשניף

*גם אביבית בר זוהר הייתה אורחת בסוכה של משפחת צור. אבל רק שהיא הייתה עסוקה עם מישהו מבוגר ממנה בהרבה. ואחרי שהחליפה עמו התכתבויות ,נעדכן אתכם שמדובר  בפעיל הליכוד מאיר כהן. דווקא זה נחמד להחליף חוויות במהלך אירוע,אך ליד השירותים זה פחות נעים, אבל גם זה מאחורינו.

אביבית בר זוהר,מפגשים ליד השירותים (אינסטגרם)

*ובאות מקום המדור שמח לפגוש את רגב הוד שכבר אחרי שבוע מגורים בשרון התגעגע לחברים מעיר התרבות והמדע ועשה גיחה קצרה של חצי שעה כדי לומר שלום וחזר להרצליה. בין לבין נוכל לספר לכם ,כי הוד הגיע רחוק בצילומים של "הישרדות vip" שנערכו בפיליפינים. אי אפשר כרגע  לדעת האם הוא מתמודד על תואר השורד האחרון,אבל נגיד שיש למה לצפות למה שהתרחש על האי תחת גשם סוער.

רגב הוד, ייצג את רחובות כמה שיותר רחוק בתוכנית(פייסבוק)

*שש עשרה מלאו לנער. ברור שגם אתם נחשפתם לסרטון מיום ההולדת ה־16 של ליאם גולן, הבן הבכור של אייל גולן ואילנית לוי, שגרם לאיחוד מפתיע בין הגרושים ובין בני הזוג החדשים, אלירז שדה ודניאל גרינברג, שהעלו יחד לאינסטגרם ברכה מרגשת.

דניאל גרינברג וליאם גולן.(אינסטגרם)

* רגע לפני שהוא מתעופף לארה"ב מנכ"ל "מיגונים ומפוחים", אלירן אלול ניצל זמן איכות עם בתו והשניים צפו היום(שבת) בסרט 'פול גז' אחרי קרוב לשעתיים בקולנוע הוא יכול להתרכז באריזת המזוודה. באותו מקום נצפתה עו"ד אפרת מנדלוביץ שקרג'י שהעדיפה להניח לשני ילדיה לחזות בסרט ולחזור שעה וחצי אח"כ.

תגובות

דילוג לתוכן