המנגל: מה משותף לנטלי דדון ויעל פרליס? ומי לא הורשה להיכנס לקפריסין הטורקית!

חדשות רחובות - פינת המנגל - רחובות ניוז
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

*אייל גולן וארוסתו דניאל גרינברג הגיעו לקפריסין וביקשו לעבור לקפריסין הטורקית,שם היה אמור הזמר הלאומי להופיע בשבת שעברה ,אלא שהסכסוך בין קפריסין לקפריסין הטורקית נסגר למבקרים והפעם גולן וגרינברג סבלו מחוסר המזל ,בשעה שאייל היה אמור להופיע באחד מבתי המלון .אז לשם כך השניים חזרו לישראל והפעם הוא נכנס לאותה מדינה ממדינה אחרת ותאמינו למדור שהוא עשה שם המון שמח.

אייל גולן ודניאל גרינברג. לא הורשו להיכנס לקפריסין הטורקית(אינסטגרם)

*ואצל הזוג השני. אלירז שדה ואילנית לוי הכל מתפקד כמו שצריך במיוחד ששדה מצליח לחלץ יונה שנכנסה מבעד לשלבי החלון ונחתה הישר לתוך מכונת הכביסה. מלכת היופי במיל' לא התחברה בלשון המעטה לפולשת הקטנה, שעל הדרך ליכלכה את כל בגדי הכביסה. נעדכן כי הבעל הטרי לקח פיקוד ותפס את היונה ושיחרר אותה לחופשי.

אלירז שדה ואילנית לוי.. חילוץ פולשת

*שני האחרון,בית לסין שבת"א. חברי קאסט "שנות השמונים" התכנסו לכבוד הפרימיירה החגיגית  לעונה החמישית ולצפייה משותפת בין המשתתפים שלום אסייג ובנו דניאל אסייג,אוולין הגואל,חי דוידוב,עופר שכטר. את עירנו ייצג בכבוד, יגאל עדיקא.עוד נכחו במקום .מירי בוהדנה שמככבת בסדרה,הבדרן יוסי וידר,הזמר אבי טולדנו. טילטיל,אריק משעלי ואשתו ועוד…

מירי בוהדנה,יגאל עדיקא,שלום אסייג וחי דודוב (פייסבוק)

*תשלחו מזל"ט לשחקן הרחובתי  וכוכב הרשת אוראל צברי שגדל השבוע בשנה וציין 26 שנות קיום.

אוראל צברי גדל בשנה(פייסבוק)

*שני בצהריים, לשכתו של ראש העיר רחמים מלול. ומי שהגיע לביקור והן לפגישת עבודה הוא חברו משכבר הימים לסיעת ש"ס, שר הדתות יצחק וקנין. כאשר האחרון  מלווה בראש המועצה הדתית אלדד גדסי.

רחמים מלול ויצחק וקנין ,לזכר ימי העבר.

*ועוד תחילתה של ידידות נפלאה החלה לאחרונה לרקום בין הרחובותית אביבית בר-זוהר לבין מיכל אמדורסקי. זה קרה השבוע בשעה שאמדורסקי הגיעה לבריכה הפרטית בדירה השכורה של בר-זוהר בגוש דן.

אביבית בר זוהר ומיכל אמדורסקי ,לא בקאנטרי אלא בדירה השכורה(אינסטגרם)

*שלישי אוחמי חצר נצר, חתונה של אלירן וספיר כהן. אל חופתם הם נכנסו עם הפייטן הרחובותי בן עשור שריגש את כולם, אחריו הגיע לכבד קוקו מאילת ומאות מכרים נוספים.

הפייטן בן עשור

*זה שביסטרו בר "מא" מחליף בעלים לאחר 20 שנות ניהול תחת בעלותו של יקי ניסנבאום,אתם כבר יודעים. אבל זה שחברת המועצה לשעבר יעל בק הגיעה במיוחד בשישי האחרון כדי להיפרד באופן רשמי ,זה ממש לא ביג-דיל בשבילה.

יעל בק ויקי ניסנבאום. נפרדנו כך

*ובאותו היום לא הרחק משם. שזה מועדון  ה"קמינו" הבועט ישראל כהן  ומי שזכה  לכינוי כ"דרבי החיפאי של ישראל כהן" בתחילת שנות ה-2000 וכיום משמש כמאמן שחקן של מכבי קריית עקרון. משך לא מעט מבטים מצד בליינים שנכחו במקום.

*חבר המועצה ויו"ר דירקטוריון חוויות אמיתי כהן (בית יהודי) אירח בעיר רחובות ברביעי שעבר את חבר הכנסת מוטי יוגב המכהן כמספר אחד ברשימת הבית היהודי. מישהו אמר שאין זמן לפגישות?

אמיתי כהן ומוטי יוגב

*אם חשבתם לרגע שראיתם בטעות את נטלי דדון ברחובות ולא כך הדברים,אז נעשה סדר בשמועות ונעדכן כי הדוגמנית הגיעה להרצל לחנות המתנות yaya השייכת לאחותו של אבי בנה ריף, אותה אתם מכירים בשם יעל פרליס 

נטלי דדון באה לפרגן לגיסתה (פייסבוק)

תגובות

דילוג לתוכן