הערב  הגיעה שרת המשפטים וחברת הכנסת איילת שקד לחוג בית ונפגשה עם תושבי העיר רחובות

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

שרת המשפטים וחברת הכנסת איילת שקד ברחובות: "אמיתי כהן פועל בנמרצות גדולה למען תושבי רחובות. דלתי תמיד פתוחה בפניו, מתוך הבנה שטובת הכלל נמצאת נגד עיניו. ב 30.10 תושבי רחובות מצביעים אמיתי כהן".מפגינים עמדו מחוץ לביתו של בעז נגר, ממנהלי בית ההשקעות אקסלנס שבו התקיים חוג הבית. המפגינים החזיקו שלטים הקוראים לשקד להוריד את הידיים מבגץ.

הערב (מוצ"ש) הגיעה שרת המשפטים וחברת הכנסת איילת שקד לחוג בית ונפגשה עם תושבי העיר רחובות.לקראת הבחירות המקומיות,שקד העבירה חוגי בית בשני מוקדים שונים בעיר. את האירועים פקדו מאות אנשים והביעו את תמיכתם בסיעת הבית היהודי. חוג הבית עורר עניין מיוחד כאשר מספר מפגינים עמדו מחוץ לביתו של בעז נגר, ממנהלי בית ההשקעות אקסלנס שבו התקיים חוג הבית. המפגינים החזיקו שלטים הקוראים לשקד להוריד את הידיים מבגץ.

יו"ר הבית היהודי ברחובות, אמיתי כהן, הגיב לביקור שרת המשפטים בעיר ואמר: "אני מודה לשרת המשפטים איילת שקד שהגיעה אלינו לרחובות. זו הזדמנות להגיד תודה על עשייתה הרחבה ועל תרומתה האדירה למדינת הישראל. אני מודה לה מאוד על תמיכתה בי. ללא ספק יש בי את הידיעה שהשרה תמיד קשובה לכל דבר שקשור בעיר רחובות ותמיד רוצה לפעול למען התושבים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *