הפלטפורמה מזמינה את ההורים הרחובותיים לשיחת זום עם מנחת ההורים טל שון

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

 

טלי שון

 

לקראת השגרה החדשה שמחכה מעבר לפינה, הטומנת בחובה הרגלים חדשים ותהיות רבות בקרב הורים בעיקר, מנחת ההורים טל שון תנסה לעשות קצת סדר ולתת ארגז כלים וציפיות ריאליות בשיחת זום ,מחר(שני) בשעה 21:00, ללא עלות 

תקופת הקורונה, תקופה שלא חווינו אף פעם והסוף שלה אינו נראה באופק. המציאות החדשה והמוזרה שנכפתה עלינו שיבשה כמעט לכולנו את סדר היום והשגרה של הילדים, וגם את השגרה של ההורים ואתגרים רבים מלווים משפחות רבות מידי יום. השיח התקשורתי בימים האחרונים מדבר על “חזרה לשגרה” אבל איזו שגרה? הורים רבים מבולבלים וחוששים להחזיר את ילדיהם לשגרה מלאת ההגבלות והשינויים, ותוהים כיצד החזרה לשגרה תשפיע על ילדיהם ומה נכון לעשות.
ביום שני הקרוב (4.5) בשעה 21:00, מרכז צעירים הפלטפורמה של החברה העירונית רחובות, יארח את טל שון, מנחת הורים במסגרת שיחת זום אינטראקטיבית במסגרתה תיתן טיפים להורים כיצד להתכונן לשגרה החדשה שמגיעה אחרי סגר ארוך ותעזור להגיע אליה מוכנים ועם ציפיות ריאליות.
במפגש נשוחח על ההסתגלות של כל המערכת הביתית לשגרת החיים המשתנה, ועל הדאגות שקיימות בקרב רבים בעקבות החזרה לשגרה החדשה, נתייחס לקשיים האפשריים של חלק מהילדים ולרגרסיות שיכולות להופיע בעקבות החזרה לשגרה.
להרשמה למפגש: https://katzr.net/5b68ae ניתן לשלוח שאלות מראש לטל שון בפוסט הייעודי בדף הפייסבוק של הפלטפורמה: https://www.facebook.com/HaplatformaRehovot/photos/rpp.375613899120445/3567725166575953/?type=3&theater

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן