הצלחה לפסטיבל “פסטיבוק” שנערך לראשונה ברחובות במסגרת חגיגת הספר העברי

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

חברת המועצה  איטל בציר אלשיך, שיזמה את הארוע: “כמו תמיד, מרגש לראות שלמרות הטכנולוגיה והקידמה אין תחליף למפגשים חברתיים וליצירת קהילה. תמיד יהיה ביקוש לספרים בעיר המדע והתרבות”.

אמש(רביעי) התקיים לראשונה ברחובות פסטיבל ״פסטיבוק״ כחלק מאירועי חגיגת הספר, אשר התקיים במתחם היקב. 

למקום הגיעו מאות אנשים שנהנו ממגוון פעילויות ומתחמים הקשורים לתחום קהילה וסביבה, מפעילויות יצירה מחומרים ממוחזרים, הצגת תיאטרון מבובות ממוחזרות של ענת גייגר (תושבת העיר) שהציגה סיפור מקורי מחנות הספרים הרחובותית והמיוחדת – “מילת”,  דוכן של החלפת ספרים ודוכן חברתי של רשת חנויות הספרים יד 2 – ״סיפור חוזר”.

לצד כל אלה, נרשמו מאות מתושבי העיר לממש את ההטבה ולהאזין לספרים מוקלטים של חברת אייקסט בהזנת קופון שניתן לתושבי העיר, וזכו אף לאוזניות ממותגות חינם מטעם העירייה.

איטל בציר אלשיך

לדברי חברת המועצה  איטל בציר אלשיך, שיזמה את הארוע: ” כמו תמיד, מרגש לראות שלמרות הטכנולוגיה והקידמה אין תחליף למפגשים חברתיים וליצירת קהילה. תמיד יהיה ביקוש לספרים בעיר המדע והתרבות. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לכל הנפשות הפועלות שנצחו על הארוע: בראש ובראשונה, להודות לראש העיר,  רחמים מלול, שתמיד מקבל בברכה יוזמות מעין אלו, למנכ״ל העירייה, דורון מילברג, שהאמין בהצלחת הארוע, לאיציק עובדיה, מ״מ מנכ”ל החברה העירונית, על הסיוע המקיף, ארגון וניהול הארוע לתושבת העיר והמפיקה, מיכל גולן וולקן, על הפקת האירוע הכה מוצלח, וכמובן לכל התושבים שנהרו בהמוניהם. אני מקווה להפוך את הפסטיבל למסורת ולהיפגש בפסטיבוק 2020

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן