הקמת במות לאירועים-זה לא משחק ילדים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

האחריות לארגון אירועים רבי משתתפים היא גדולה ועליכם לדעת כיצד להפיק אירוע מהנה ובעיקר בטיחותי, שיענה על כל הצרכים. היערכות לקיום כנס גדול לעובדים, הופעה של אומנים או מפגש הכולל נשיאת נאומים של כמה אנשים, דורש לעיתים הקמת במות לאירועים הנעשית בצורה מקצועית על ידי אנשים המתמחים בכך.

 

בכדי להקים במה לאירוע יש לעמוד בדרישות בטיחותיות רבות, אשר מאפשרות התנהלות נכונה של לוח הזמנים – החל מעלייה בטוחה לבמה, דרך הפרדה מתאימה בין הקהל לבין מי שעומד על הבמה ועד לפירוק כל אמצעי הבטיחות לרבות הבמה עצמה, מחסומים ושאר אמצעי ההפרדה – וחזרה לשגרה.

אילו סוגים של במות לאירועים קיימים?

 

עבור הקמת במות לאירועים נדרשת הכנה מקדימה ותכנון חכם, אשר מביא בחשבון את כל הפרטים הידועים, כמו גם המשוערים, באשר לאופן שבו האירוע אמור להתנהל:

  1. מהו גודלו של השטח שבו יתקיים האירוע.
  2. כמה אנשים צפויים להגיע.
  3. האם יש צורך באמצעי ביטחון ונקיטת פעולות כמו השכרת מחסומים לאירועים שבהם עניין האבטחה הוא מורכב במיוחד, מסיבות שונות.
  4. אילו במה לאירוע צריך להקים, באיזה גובה וגודל.

לעיתים יש צורך בהקמת במת ענק, במיוחד כאשר מדובר באירועים שעומדים להשתתף בהם אלפי אנשים – לדוגמה הופעות של מוזיקאים, או חגיגות במועדים וחגים. בזמנים שכאלה, הקמה של במות לאירועים יכולה להיות מאתגרת עוד יותר, כיוון שישנו צורך בכמה סוגים של במות.

במות רחבות ידיים יתאימו להופעות של זמרים ורקדנים שונים, רצוי שיהיו גבוהות מאוד על מנת לייצר חציצה מול הקהל. במות מצומצמות בגודלן יתאימו לכנסים קטנים, כאשר החשיבות תהיה בעיקר למתן דומיננטיות לנושאי הנאומים. אין ספק כי חברה שיכולה להציע לכם מגוון רחב של פתרונות להגבהה של במה, תיתן את המענה הטוב ביותר עבור האירוע שאתם מארגנים.

מה עוד צריך בשביל כנס או אירוע מוצלח?

 

הפקת אירועים היא מקצוע לא פשוט, אשר דורש יכולת של ניהול מספר עניינים במקביל. על נושא הבטיחות אסור לכם להתפשר בכל מקרה והוא יכול להיות הדבר שעליו יקום וייפול האירוע. במות לאירועים אשר מוקמות לצורך ייעודי ו”נתפרות” במיוחד לצורך ספציפי, יסייעו לכם לנהל את האירוע בראש שקט ומבלי לדאוג לתקלות בזמן אמת.

מומלץ לשכור את שירותיה של חברה להשכרת במות עבור אירועים שיכולה להציע, תחת אותה קורת גג, גם השכרה של שלטים, גדרות ומחסומים על מנת לייצר מעטפת של ביטחון ושקט עבור האירוע.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן