ניתוח הרמת חזה – הניתוח שיעזור לך להרגיש יפה שוב

ofir

ofir

החוויה האישית שלנו, בתור נשים, היא חוויה שעוסקת רבות בדימוי הגוף ובמראה החיצוני שלנו. בעולם שבו כולן מצטלמות מול המראה בפוזות מהממות ונראה שכל הנשים הן מושלמות, דימוי הגוף שלנו יכול בהחלט להיות האתגר המהותי ביותר בחיינו. ועל כן, במקרה שבו את סובלת מבעיות דימוי גוף שנובעות מהמראה של החזה שלך, את רוצה למצוא את הפתרונות שיכולים להתאים לצרכים שלך. ואחת מהדרכים הכי טובות ויעילות למצוא פתרונות לתחושות שלך, היא על ידי פנייה להליך ניתוח הרמת חזה, שיכול לשחזר את המראה שאת מכירה ולהחזיר לך את הבטחון העצמי. הרופא המלווה שיאפשר לך לקבל את החזה שלך בחזרה, הוא האדם שאת רוצה למצוא, כדי להצליח לעבור את הניתוח בהצלחה.

איך מתבצע ניתוח הרמת חזה?

על פי רוב, ישנם ארבעה שלבים שמנהלים ניתוח  הרמת חזה:

  1. הביקור הראשוני אצל הרופא – בביקור זה, הרופא ילמד את הסיבות שבגללן אתן רוצות לעבור את הניתוח. בין אם מדובר על נפילת חזה טבעית ובין אם מדובר על ניתוח שמקורו בבעיה רפואית נרחבת יותר, צריך לבצע את האבחנה הראשונית, על בסיס הידע המקצועי של רופא מיומן.
  2. יצירת תוכנית העבודה של הניתוח – לכל ניתוח יש תוכנית שנבנית בהתאם למבנה גופה של המטופלת, לשאיפות שלה וליכולות של צוות חדר הניתוח. כל שלב לאורך הדרך מוצג לפנייך ומוסבר לך לפרטים ואת מבינה מה מתרחש בגופך כאשר את נמצאת תחת ההרדמה.
  3. יום הניתוח עצמו – הרגע שבו כל התוכניות הופכות למציאות ואת מקבלת את ההזדמנות לחדש את המראה החיצוני שלך ולאפשר לעצמך להרגיש בנוח עם הגוף שלך. מבחינת המטופלות, יום הניתוח עצמו הוא רגע האמת, והוא יכול להיות אירוע מאוד מלחיץ ומורכב. כך שאת צריכה להרגיש בנוח עם הצוות שמלווה אותך ולהיות הכי רגועה שיש.
  4. הטיפול שלאחר הניתוח – שלב ההחלמה הוא השלב שבו את תלמדי איך להניע מחדש את הגוף שלך. יכולים להיות כאבים, את עלולה להתמודד עם אתגרים בתנועה. אבל בסופו של יום, תהיה לך תחושה טובה בהרבה לגבי עצמך.

הבחירה של רופא – היא השלב הכי חשוב שיש

כמו שאת מצליחה להבין, ניתוח הרמת חזה הוא ניתוח שיכול לשנות מן הקצה אל הקצה את איכות החיים שלך ואת התפיסה העצמית שלך. לכן, את לא רוצה לעבור את התהליך לבד וחשוב לך לבחור את הרופא הטוב והמיומן ביותר שקיים כיום בתחום. זו היא דרישה לגיטימית, וכדי לענות עליה את צריכה לעבור בין כמה רופאים מומחים עד שתמצאי את הרופא הנכון ביותר לך. אז קחי את הזמן, ואל תפחדי לשאול את כל השאלות שגורמות לך לחשוש עד שתמצאי את התשובה המספקת.מ

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: