השיטור העירוני ממשיך בפעילות האכיפה הנרחבת בעיר ונערך להמשך חגי תשרי

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

השיטור העירוני ממשיך בפעילות האכיפה הנרחבת בעיר ונערך להמשך חגי תשרי

מתחילת משבר הקורונה עוסקים שוטרים ופקחים מהשיטור העירוני באכיפת ההנחיות בנושא הקורונה – בעסקים ומול תושבים, נוסף על משימות השיטור העירוני בשבוע האחרון ומאז הם עוסקים בעיקר בפעילות אכיפת הנחיות הזהירות ומגבלות הסגר הם נמצאים במחסומים בכניסות לעיר , ובמרכזים מסחריים ברחבי העיר ולאורך רחוב הרצל על מנת לוודא כי תושבים

רחמים מלול

מקיימים את ההנחיות, והעסקים בעיר פועלים בהתאם להנחיות ה”תו הסגול” הקבועות בחוק

מתחילת תקופת ההתמודדות עם נגף הקורונה עוסקים שוטרים ופקחים מהשיטור העירוני באגף תנועה, שילוט, פיקוח ושיטור עירוני של עיריית רחובות בפעילות אכיפה שוטפת ובודקים את העסקים הפעילים ברחבי העיר ואת הקפדת התושבים על הוראות לעטיית מסיכה במרחב הציבורי .

בהנחיית ראש העיר רחמים מלול, בשבוע האחרון ומאז הם עוסקים אך ורק בפעילות אכיפת הנחיות הזהירות בנושא הקורונה בלבד. כמו כן הם נערכים לאכיפת מגבלות הסגר ביציאות מהעיר, וכן בתוך העיר בהתאם להנחיות הממשלה.
פקחים ושוטרים מהשיטור העירוני נמצאים במחסומים בכניסות וביציאות מהעיר, הם פרוסים במרכזים מסחריים ברחבי העיר, בקניון, בתחנת הרכבת ולאורך רחוב הרצל בסיורים רגליים. כל זאת על מנת לוודא כי תושבים מקיימים את ההנחיות וכי העסקים בעיר פועלים בהתאם להנחיות ה”תו הסגול” הקבועות בחוק.

רחמים מלול, ראש העיר: ” לכל אחד ואחד מאיתנו יש אחריות למניעת התפשטות נגיף הקורונה. אני קורא לתושבים להקפיד על מגבלות הסגר. אפשר להוריד את שיעור התחלואה אם נקפיד על מסיכה, מרחק והיגיינה, נשמור על ההנחיות למניעת התקהלות ונשמור על הוראות הבידוד לילדים ולמבוגרים.
אנחנו נמשיך באכיפה המתוגברת ברחבי העיר.
אני קורא לכל התושבים – גלו אחריות אישית! רק יחד ננצח את הקורונה”.

ליאור שוקרי מנהל אגף השיטור, תנועה, פיקוח ושילוט

ליאור שוקרי, מנהל אגף תנועה, שילוט, פיקוח ושיטור עירוני של עיריית רחובות : “הפיקוח והשיטור העירוני עוסקים באכיפה כל העת על מנת למנוע את התפשטות הקורונה בעיר. אני מבקש מכל התושבות והתושבים לשתף פעולה, ולהישמע להוראותיהם. במידה ותושבים נתקלים בהפרת ההנחיות , יש להתקשר למוקד העירוני 106 על מנת שנוכל לטפל בכך. אנו מאחלים לכולם שנה טובה ובריאות איתנה״

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן