השרה מירי רגב ביטלה בחודש שעבר סיור רשמי בעיר רחובות בגלל העדרותו של מתן דיל. הסיור נקבע מחדש ליום שלישי הקרוב.
שרת התרבות מירי רגב תגיע בצהרי יום שלישי הקרוב לביקור רשמי בלשכת ראש העיר רחמים מלול. לאחר פגישת העבודה ייצאו רגב ומלול לסיור במספר מקומות תרבות בהם מרכז מורשת יהדות תימן שבשכונת שעריים ועוד. לאחר הסיור תפגוש רגב פעילים מסניף הליכוד בראשם סגן ראש העיר עו"ד מתן דיל, יו"ר ועד העובדים ומזכיר סניף הליכוד רמי מדהלה, ברוך עייש ונוספים.