חבריו של איליי ז"ל: " לפני שבועיים הוא היה עם אמו בדובאי ומתברר שזה היה טיול פרידה".

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

חבריו של איליי שמחי ז"ל בן 16 מתקשים להאמין: " הוא היה חבר אמיתי, עם שמחת חיים מטורפת".

 

בשלישי בערב כאמור הלך איליי לחברו, בזמן שהוא שיחק בסלון עם אחיו של חברו הוא לפתע התמוטט. "בניגוד לחרושת השמועות, הוא לא נפל מכסא, לא היה בג'קוזי ולא כלום, הוא צעק 'איי' והתמוטט. חבריו ביצעו עליו החייאה עד שהגיעו כוחות רפואה שהמשיכו לבצע את הפעולות. במהלך הפעולות שביצעו, הגיעו כוחות כיבוי לסייע והורידו אותו באמצעות מנוף מהדירה בקומה הרביעית תוך שפעולות ההחייאה נמשכות. בבית החולים קפלן הוא נפטר".

איליי שמחי ז"ל

 

איליי גדל ברחובות מגיל 4, למד בבית ספר אורט בתל נוף, "כולם חושבים שהוא יחזור ויתעורר ויגיד שהוא עבד עלינו" סיפר אחד מחבריו. "אף אחד לא מאמין, דיברנו בשעה תשע, שעה וחצי לאחר מכן זה קרה, הוא אמר שהוא עם האופניים, ששמעתי על זה חשבתי שאולי הוא עשה תאונה. פשוט לא נתפס, איך ילד מקבל דום לב".

מקורבים למשפחה סיפרו: " איליי קיבל שלושה חיסוני קורונה, חובה לבדוק אם יש קשר בין הדברים. רק לפני שבועיים הוא נסע עם אמא שלו לטיול בדובאי, עכשיו מסתבר שזה היה טיול הפרידה שלו".

איליי שמחי ז"ל

גופתו של איליי נלקחה אל המכון המשפטי באבו כביר, אולם לאחר החלטת בית משפט, היום בצהריים (חמישי), גופתו תשוחרר ומועד הלוויה יפורסם בהמשך היום, איליי ייקבר בבית העלמין ראש העין לצד אמו הביולוגית.

(שימוש בתמונות באדיבות לרחובות ניוז)

הצטרפו לעדכונים👇👇👇

https://chat.whatsapp.com/KPgFY0ln1Ut1OqigdgAMkX

תגובות

תגובה אחת

  1. מה זה ״נפטר במפתיע״? ברגע ש״חוסנת״ ימיך ספורים, אז אני כרופא ממש לא מופתע.
    ליבי על עוד משפחה שנהרסה, שיודו לביבי, יימח שמו וזיכרו, שהביא את ה״חיסונים״ לישראל וקידם כפיית ״חיסונים״ תמורת אי כניסתו לכלא ואולי גם כמה מיליונים ל בונוס.

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: