חב' מיגונים ומפוחים נותנת החסות בכינוס הנדל"ן ה-21 באילת של ארגון הקבלנים והבונים בתל אביב- יפו- בת-ים

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז
חב' מיגונים ומפוחים בכינוס הנדל"ן השנתי אשתקד

לרבות מופעים ,אירועים ופעילויות שונות בכינוס הנדל"ן השנתי של ארגון הקבלנים והבונים בתל אביב-יפו-בת ים יערכו הרצאות ופאנלים מקצועיים בהשתתפות שר הבינוי והשיכון,יואב גלנט .שר העבודה ,הרווחה והשירותים החברתיים,חיים כץ. כאשר החברה הרחובותית 'מיגונים ומפוחים' בע"מ העוסקת במיגון מכוון לפרויקטים בבניה והינה חב' ייחודית במגוון המוצרים והשירותים שהיא מעניקה תחת קורת גג אחת  היא אחת מנותנות החסויות של האירוע.

חברת 'מיגונים ומפוחים' מובילה מהפך של ממש בתחום הבנייה הישראלי, וכיאה לחברה מובילה הם שואפים להיות חלוצים בתחום השירות והמקצועיות ללקוחות הקצה ואף לשוק המוסדי. בין מוצרי הליבה של החברה ניתן למצוא, מערכת סינון לממ"ד, ביצוע מחסומי אש לפי ת”י 931, הכנת תיק שטח בהתאם להוראות מכ”ר 503 ועוד מגוון שירותים.בין הפרויקטים שהחברה ביצעה–קניון ובניין משרדים שבירו כ"ס הירוקה, מתקן התפלה אשדוד, מגדלי הארבעה ת"א, איקאה קריית אתא, בית ספר לאומניות יבנה הירוקה, אמפי פארק יבנה ומכללת פרס רחובות.

בעוד חודש בדיוק בין ה-17ל-20 לאוקטובר ייערך כינוס הנדל"ן השנתי ה-21 של ארגון הקבלנים והבונים בתל אביב-יפו-בת-ים. לצד הרצאות, פאנלים שבהם ייקחו חלק בכירי ענף הנדל"ן. כמו : יואב גלנט, שר הבינוי והשיכון. חיים כץ שר העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים.זאב בילסקי, ראש מטה הדיור, משרד האוצר.רוני בריק, נשיא התאחדות בוני הארץ. בין לבין יזכו המשתתפים להופעות של אומנים מהשורה הראשונה כאשר אברהם טל יארח את ליאור נרקיס ובנוסף תהיה הופעה של נדב אבוקסיס והן עינת שרוף.

כאמור,גולת הכותרת של האירוע כי ממגוון החברות המעניקות לכנס את חסותן נמצאת גם החברה 'מיגונים ומפוחים' מרחובות שנמצאת בשורה אחת עם החברות המובילות בענף הבנייה . זו השנה הרביעית ברציפות שהמנכ"ל אלירן אלול נותן חסות לאירוע המרכזי של עולם הנדל"ן הנערך אחת לשנה באילת בהשתתפות אנשי מקצוע ובכירים במשק הישראלי.

הצורך החיוני היום במערכות מיגון אב"כ, מיגון המרחב המוגן ומערכות גילוי אש ברור היום לא רק למי שמופקד על ביטחון והגנה אלא לכל אזרח אחראי אשר מבין שבעולם שבו אנו חיים להיות ערוך ומוכן זו אינה היסטריה אלא תרגום פשוט למציאות של חיינו.

שלא יתפסו אתכם לא מוכנים התקשר 074-7043444

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *