חוויות רחובות: מספר שיא של נרשמים לצהרוני הגנים

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז
אריאלה חבר

מספר שיא של נרשמים לצהרוני הגנים בחוויות כ 3250 נרשמים והצפי שכמות הנרשמים תגדל .אריאלה חבר, מנהלת אגף הצהרונים ברשת חוויות: "אנו שמות דגש כל הזמן על הכשרת הצוותים, העשרתם ומתן כלים עדכניים ויצירתיים לעבודה ייחודיות עם הילדים במהלך השנה"

שנת תש״פ נפתחה בהישג חסר תקדים של אגף הצהרונים ברשת חוויות עם כ 3250 נרשמים ההופכים את רשת צהרוני חוויות לגדולה בארץ .
עוד ציינו באגף צהרוני חוויות כי המספר אמור לגדול משמעותית בשל העובדה כי הורים רבים מגיעים לבצע הרשמה לצהרונים ,בעקבות הביקוש הגדול הנחה יור חוויות אמיתי את הצוותים למצוא פתרונות אופרטיביים להורים הרבים המבקשים להירשם לצהרוני חוויות.
יו״ר חוויות אמיתי כהן: "רשת חוויות נערכה לפתיחת שנת הלימודים על מנת לספק לאלפי הורים מענה בצהרוני הרשת , פתחנו את השנה עם מספר שיא של נרשמים. ילדי הצהרונים ברשת זוכים לבית חם, תכנים מעשירים ובעיקר לחיבוק של צוותים מסורים,מקצועיים ואוהבים, שמעניקים לילדים את היחס האישי בהתאם לצרכים ולהתפתחות של כל ילד וילדה. אני מאחל להורים, לילדים ולצוותים המקצועיים שנה מהנה ומוצלחת אני מודה למנהלת אגף הצהרונים אריאלה חבר ולצוותים המלווים לצד כלל השותפים והעושים במלאכת הקודש של החינוך".
צביקה מדהלה מ״מ מנכ״ל חוויות "אנו שמחים לקלוט את ילדי רחובות ברשת צהרוני חוויות , אשר נחשבת לאחת הטובות בישראל. השנה שילבנו בבחירת הגנים את נושא הצהרונים באופן שישמור על רצף חינוכי, ויאפשר התאמה מראש בין גן לצהרון רצוי"
מנהלת אגף הצהרונים, אריאלה חבר, מסרה כי: "רשת חוויות מתמחה בהפעלת צהרונים לילדי הגנים העירוניים ומפתחת תוכניות חינוכיות ופדגוגיות ייחודיות, מאוד משמח את הלב שהשנה שברנו שיא נרשמים והיד עוד נטויה הודות לתהליך עומק לצד עבודה פדגוגית ומותאמת לילדי הצהרונים .
על מנת לתת מענה מיטבי ופרטני לילדי העיר. לצד זאת אנו מבצעים במהלך השנה הדרכות מקצועיות לצוותים וכלל הפעילות מתבצעת בליווי ובפיקוח של אגף הגיל הרך ברשת חוויות ושל משרד הכלכלה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן