"חשב שהם בגירים" – חייל בן 20 חשוד בפדופיליה סדרתית דרך רשתות חברתיות

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

"חשב שהם בגירים" – חייל בן 20 חשוד בפדופיליה סדרתית דרך אינסטגרם ואפלקציית "צ'אט נוני"

בית המשפט דן במעצרו של צעיר בן עשרים, חייל אחרי שנת שירות שחשוד בביצוע מעשים מגונים או מעשי סדום דרך האינטרנט. החשוד לא מכחיש את המעשים, סנגורו טוען כי לא ידע שמדובר בקטינים וכל פשעו הוא קיום שיחות מיניות באפליקציות של צ'אטים אנונימיים. מהפרטים שחשף נציג המשטרה בדיון עולה חשד לתמונה מורכבת ואפלה יותר.

כנגד החשוד עומדת תלונה אחת על קיום שיחה מינית עם קטין בן 13.5 מהאזור, באפליקציות נוני ואינסטגרם. בשיחה הזדהה החשוד כבת באפליקציית צ'אט אנונימית, שלח לקטין תמונה של בת עירומה, ביקש ממנו להחזיר אליו תמונות ולאונן. הקטין צילם את עצמו כשהוא מבצע את המעשים. נציג החשוד טוען כאמור כי לא ידע שמדובר בקטין ובאפליקציות אלה מקובל להיות תחת זהות בדויה, אך במשטרה ביקשו לבדוק את החשד כי קיימים אירועים נוספים. החשוד היה פעיל בצ'אטים הללו באופן חודשים וקיים מאות שיחות, כך טען נציג המשטרה בדיון.

המשטרה ביקשה בדיון להאריך את מעצרו של החשוד בתשעה ימים, הן בשל סיכון והן בשל חשד לשיבוש החקירה. בא כוח החשוד, עוד" עודד סבוראי, טען כי מדובר באדם נורמטיבי ו"מחונך כראוי", חייל בצה"ל בוגר שנת שירות שלא כופר במעשים, משתף פעולה, וטוען שמדובר בטעות. אם יש צורך בחלופת מעצר הוא טען שניתן לשחרר אותו אל הבסיס הסגור בו הוא משרת. שופט בית משפט שמעון שטיין קיבל את בקשת המשטרה באופן חלקי והאריך את מעצר החשוד בארבעה ימים.

עקבו אחרי רחובות ניוז לקבלת עדכונים על הפרשה👇👇👇

https://chat.whatsapp.com/DDOFX4aMYoKDNrqF3ryrIS

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *