טרגדיה נוראית! תושב קרית עקרון, אב לשישה בן 49 נהרג הבוקר בתאונת דרכים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
הקבר הטרי של רונן דוכן

טרגדיה נוראית! רונן דוכן (49) הוא רוכב האופנוע שנהרג הבוקר, בסמוך לישרש דוכין, אב לשישה תושב קרית עקרון, איבד את אביו לפני כחודש וחצי. מאות מתושבי היישוב ליוו אותו בדרכו האחרונה בראשם ראש המועצה חובב צברי.

הזרים של תלמידי המורה נוגה

רונן דוכן בן 49 תושב קרית עקרון ואב לשישה נהרג הבוקר (ראשון) בתאונת הדרכים הקטלנית בצמת ישרש כביש 40 עת רכב על אופנועו בדרכו לעבודה כעובד חב’ אלתא בתעשייה האווירית.

מאות מתושבי היישוב הסמוך לרחובות ליוו לפני שעה קלה לקבורה  את רונן דוכן, עובד התעשייה האוירית, בדרכו האחרונה בבית העלמין של היישוב קרית עקרון. מכריו ובני משפחתו שמתקשים לעכל את הבשורה סיפרו על אב מסור, נעים הליכות שאת כל חייו הקדיש לילדיו ולמשפחתו. רעייתו, נוגה (44) דוכן עובדת כמחנכת כיתה ט’ בבית ספר מדעים ברחובות וחברותיה לעבודה הגיעו לנחמה עם זר פרחים. רק לפני כחודש אביו (מנצור דוכן) נפטר והיום (ראשון) הוא נטמן ממש לידו.

 

תזכורת מהודעת המשטרה בשעה 08:00  “במשטרת ישראל התקבל דיווח על תאונה עצמית של אופנוע, בכביש 40 סמוך לישרש. גורמי רפואה קבעו במקום את מותו של רוכב האופנוע. כוח משטרה במקום ונסיבות התאונה נבדקות”.

דוברות מד”א “בשעה 06:54 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב איילון על רוכב אופנוע שככה״נ החליק, בכביש 40 סמוך לישרש. חובשים ופראמדיקים של מד”א מדווחים על גבר כבן 40 ללא סימני חיים, עם חבלה רב מערכתית, וקובעים את מותו”

חובב צברי בלוויה

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד״א עדן סיני, סיפר ״רוכב האופנוע שכב בצד הכביש כשהוא מחוסר הכרה, והאופנוע עליו רכב נמצא במרחק גדול ממנו. ביצענו בדיקות רפואיות, אך הפציעה שלו הייתה קשה ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו״.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן