יום הכיפורים ברחובות: נולדה בת בשעה טובה!

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מתנדבי איחוד הצלה צוות 43 רחובות והסביבה העניקו סיוע רפואי ראשוני למעל 70 קריאות במהלך יום הכיפורים תש”פ, למגוון רחב של קריאות לעזרה וביניהן: התעלפויות בעקבות הצום, חבלות מאופניים, פציעות וחבלות שונות ועוד.

בשעות הצהריים של יום הכיפורים התקבלה במוקד איחוד הצלה קריאה על גברת הכורעת ללדת במרכז העיר רחובות.

יוני רוטנברג ראש סניף רחובות וחני וקנין חובשת איחוד הצלה שהגיעו למקום, יילדו את הגברת ולאחר מספר דקות נולדה בת בשעה טובה. לאחר מכן כאשר הגיעה ניידת טיפול נמרץ פונו היולדת והרכה הנולדת כאשר מצבו טוב מאוד להמשך השגחה וטיפול בבית החולים קפלן.

במהלך יום הכיפורים תש”פ לא נרשמו אירועים חריגים בגזרת צוות 43.

חני וקנין חובשת איחוד הצלה מסרה: “מרגש, מרגש מרגש! לאחר שקיבלנו (יוני ואני) לידה בערב ראש השנה, לידה נוספת בשבת האחרונה ושוב כעת ביום הכיפורים. אני מודה לאיחוד הצלה על הכלים והידע להציל חיים!”

יוני רוטנברג ראש סניף צוות 43 רחובות והסביבה באיחוד הצלה מסר: ” מדהים ומרגש אין דרך אחרת לתאר את זה! אני מודה לכלל המתנדבים שנתנו מענה לקריאות רבות במהלך יום הכיפורים. המתנדבים הרבים קיצרו משמעותית את זמני ההמתנה (הארוכים ממילא ביום הכיפורים) כמו כל השנה למענה רפואי מהיר ואיכותי.

ממד”א נמסר: ”במהלך תפילת הנעילה בעיר רחובות 2 רחובות ליד בית הכנסת חובש רפואת חירום שמעון פרש ביחד עם כונן נוסף יהודה מרקוס וכונן נוסף רכוב על בימבה קיבלו קריאה ממוקד הכוננים על בחורה בשנות ה 25 לחייה הקורעת ללדת החובשים מיהרו להגיע למקום וקיבלו לידה של בת.לאמא ולתינוקת שלום.
זכות גדולה בזמן שעת הנעילה ששערי שמיים פתוחים להביא חיים חדשים לעולם”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן