יקי ניסנבאום מסיעת "לב" הגיש תלונה במשטרה על גניבה, זיוף, התחזות, שימוש אסור במאגרי מידע.

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

סמוך לכניסת החג ומערכת הבחירות ברחובות מתחילה להתחמם. לאחר החג, יבוצע כנראה מעצר בקרב אחד מאנשי המטה של רשימה אשר מתיימרת לפעול בניקיון כפיים. אותו אדם שם את ידו על מאגר ובו  מאות חברי ותומכי מפלגת העבודה והוציא הודעה מזויפת תחת הכותרת: "מפלגת העבודה". הוגשה תלונה למשטרת ישראל.

"האדם שגנב את הרשימה, התחזה וזייף ישלם מחיר מהיר ויקר", אומרים ראשי רשימת "לב". "הוא היה צריך לחשוב על זה קודם. זה לא מעשה קונדס. זה הרבה יותר חמור ממה שנראה לפתי הזה". הנושא הובא לידיעתו של יו"ר מפלגת העבודה וגם לראשי הליכוד הארצי. כזכור,  "לב" היא רשימה מאוחדת של הליכוד והעבודה ברחובות.

הופעת רשימת "לב" המדגימה אחדות ואיחוד כוחות למען העיר, היא לצנינים בעיני יתר המפלגות. כולם כאחד מנסים לפגוע בהצלחתה, אבל הפעם חצו את הגבול, מדגישים ב"לב". מזכיר "העבודה" ברחובות, יקי ניסנבאום הגיש תלונה על גניבה, שימוש אסור במאגרי מידע, זיוף והתחזות. מנהיג "לב", עו"ד יניב מרקוביץ' אומר: "מסתבר כי הגנב לא לקח בחשבון שהיינו ערוכים לכל הטכניקות המלוכלכות של אותה רשימה. יש לנו הוכחות לא רק מי שגנב והתחזה. ולא ארחיב כאן את הדיבור כדי לא לשבש את החקירה.  מעשי נבלה כאלה רק מחזקים אותנו. נמשיך בפעילות המאחדת שלנו למען תושבי רחובות  ומאחלים שנה טובה באמת לכל התושבים ומתנצלים בפני החברים שלנו אשר הוטעו."

רועי שרעבי, סגן יו"ר ההסתדרות הכללית ומספר 3 ברשימת "לב" אמר בתגובה: "ככל שמתרבים מעשי הנבלה האלה, מצד מפלגות אשר חתמו על אמנה, כך אנו משוכנעים בצדקת הדרך שלנו. אנחנו נשים את האצבע על העבריינים, על עברייני הבחירות ועל עברייני מימון המפלגות כאחד. אני מאחל שנה טובה ומאחדת לכל עם ישראל ומחזק את יניב מרקוביץ' שותפי, בפעילותו השקטה והבוטחת".

הודעה לאלה שקבלו את המסרונים:

שלום לכולם-

"ההודעה שקבלתם תחת הכותרת HAAVODA, הנה זיוף ומרמה. יקי הגיש תלומנה במשטרה  על גניבה, שימוש אסור במאגרי מידע, זיוף והתחזות. מי שרצה הוכחה על נחיצות הצעד שלנו בהקמת "לב", קיבל אותה בצהריים. נשים יד על הפושע,  חבר אחת המפלגות יפות הנפש,  שגנב את מאגר המידע שלנו, התחזה וזייף. נדאג שיבוא על עונשו. לכל המפקפקים עדיין בנחיצות רשימה מאחדת למען תושבי העיר – קיבלתם היום את התשובה, מי עומד מולנו. הופעת "לב" לא מתקבלת בעין יפה, בלשון המעטה, על ידי מרבית המפלגות. אצלם חשוב קודם כל הממד האישי, האגו. אלה מנסים באמצעים מלוכלכים לפגוע בנו וברשימה שלנו. אנחנו נצא מחוזקים מכל ההתקפות הזדוניות הפחדניות והעברייניות של קנאים עבריינים נגדנו. נמשיך בכל הכוח. אני מאחל לכולנו שנה טובה. נמשיך לפעול למען העיר כולה ללא חת, במנהיגות מאחדת ובוטחת".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *