מרכז רעו"ת במרכז האקדמי פרס ברחובות מזמין אתכם למפגש בנושא: "השפעת התקשורת על משפטים פליליים מפורסמים"
אם גם אתם שואלים את עצמכם כיצד התקשורת משפיעה על משפטים מפורסמים? אתם מוזמנים להגיע ביום ראשון הקרוב בין השעות 16:00-17:00 בבנין b בטרקלין במרכז האקדמי פרס . במסגרת ההרצאה הפתוחה לכולם יזכו המשתתפים להיחשף מהם עיוותי הדין הנגרמים בהליך הפלילי?,האם עלינו לדאוג מכמות עסקאות הטיעון במשפט הפלילי? או האומנם קיימות הרשעות שווא במדינת ישראל?!
ועוד מלא סוגיות שאין לנו תשובות לשאלות נפוצות על עניין המשפט בהנחיית ד"ר דליה צמריון-חלק מרצה למשפטים ב"מרכז האקדמי פרס", הסנגורית הציבורית מחוז דרום (בדימוס)
ההשתתפות במפגש ללא עלות וברישום מראש.
הירשמו עכשיו והבטיחו את מקומכם
http://bit.ly/2nQFBl9