כל הכבוד! בעקבות כתבה על אלימות כלפי צוות רפואי ארגנה אסנת פרנס תושבת העיר משלוחים אל בית חולים קפלן

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

יוזמה מבורכת ומחממת את הלב: תושבת רחובות אסנת פרנס צפתה בכתבה על אלימות כלפי צוות רפואי, רתמה את חברותיה ויחד ארגנו משלוח מטעמים מיוחד לצוות מחלקות הקורונה בבית החולים קפלן.

 

לאחר שתושבת רחובות אסנת פרנס צפתה בכתבה על אלימות כלפי רופאים היא החליטה שהיא לא נשארת אדישה. פרנס עדכנה את חברתה “נשות רחובות” תושבת העיר צביה זידובר ויחד עם חברותיהן אספו תרומות מבעלי עסקים ובעיקר אנשים אנשים פרטיים וארגנו משלוח מיוחד לעידוד צוות מחלקות הקורונה בבית החולים קפלן.

 

אסנת וביתה אפרת יחד עם חברתן זידובר, שלחו הודעות בקבוצות הווצאפ של נשות העיר. תוך שעות ספורות החלו להערם בביתן מאות פריטים החל ממתקים, מלוחים, פיצוחים ואפילו מיני קוסמטיקה ודאורדורנטים.
לפרויקט נרתם גם אורן הבעלים של קונדיטוריות “דפניס” בעיר ופאולינה טאוב תרמה 65 זוגות גרביונים יוקרתיות.

את הפריטים שקיבלו אספו פרנס וזידובר בצורה סטרילית שנארזו למשלוחים מכובדים. הבוקר (חמישי) חילקו הנשים בחניון בית החולים לצוותי מחלקות הקורונה, טיפול נמרץ ומעבדות הקורונה את המארזים.

אסנת פרנס וצביה זידובר בבית פרנס עם המשלוחים

פרנס וזידובר סיכמו “חשוב לנו להעביר מסר של עידוד ותמיכה בצוותי הרפואה שבסבב הנוכחי מקבלים ריקושטים פחות נעימים מבעבר. בנוסף נרצה לפנות לתושבי הערים האחרות שבהם בתי חולים ולקרוא להם להרתם גם הם למחוות עידוד לצוותים הרפואיים. הם עושים ימים כלילות עבורנו ופעמים אף מוותרים על הזמן עם משפחותיהם, ועל כך תודתנו הגדולה”.

תגובות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן