לא תאמינו עם איזה גבר נתפסה רוסלנה רודינה בים

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

הקוסמטיקאית של הסלב ,דפי אליאב הופתעה בשישי שעבר ע"י הזמר הרחובותי העולה ,בן שאשא שהחליט לפרגן לאליאב בדיסק החדש וזאת בשל האיפור שזכה תחת ידה המוכשרות של המאפרת , בקליפ החדש "מה עוד אוכל".

בן שאשא מפרגן למאפרת הסלבס

עוד אליאב, אחרון ודי. פליטת "האח הגדול" מעיין אשכנזי ביקרה השבוע בחברת SR COSMETICS וזאת על מנת לרכוש את מסכת הזהב. מי שלא יודע ,אליאב היא הנציגה של החברה בבנגקוק. עכשיו גם אתם מעודכנים.

מעיין אשכנזי בוחרת בחברה של אליאב

לי כל גל נושא מזכרת. איש הדוברות של עיריית רחובות ,גל בייסברג עשה את הוויקנד באי השכן, קפריסין. בייסברג יצא להפלגה קולינראית מחיפה על סיפונה של האוניה ה"גולדן איריס" לכבוד השקת עונת התיירות 2017.. ברור לכם שהוא זכה ל-"ארוחת קפטן" .כיד המלך.
בייסברג סכם את החוויה על אוניית ה"גולדן איריס"
"במילה אחת "וואו" בשתיים "ממש וואו"! bקי, שירותי, טעים ונעים."

גל בייסברג ,היה וואו

מוצ"ש האחרון.באמת שלא רצינו להפריע לאיש הנדל"ן ארז מרקוביץ באמצע ההופעה של שלמה ארצי בזאפה ת"א.

כל משפ' מרקוביץ בזאפה

השחקנית מירב פלדמן התחתנה בתחילת השבוע עם בחיר ליבה אסף ליבוביץ' בהאנגר 11 בת"א באירוע מלא סלבס כמו בר רפאלי ,דנה פרידר,חן אמסלם ומאור זגורי, אמיר פרישר גוטמן ,אגם רודברג ,קובי אפללו ,יאנה יוסף,וכו'. את עיר המדע והתרבות ייצגו אילנית לוי ואלירז שדה.

אלירז שדה ואילנית לוי. הזוג שנראה מיליון דולר . צילום: ענת מוסברג

בייבי בום. סמסו מזל טוב לחלוץ הפועל מרמורק ,איציק אבושדיד ורעייתו שרי. שהביא בערב החג את בתם הבכורה ,נועה. חברו לקבוצה ,עידן חג'ג' דאג עבורו למקלחת צוננת אחרי שפיכת דלי מים כיאה לילד הסולו הראשון במשפחה.

איציק אבושדיד בורח מהמקלחת הצוננת של חג'ג'

ואצל השכונה מעבר לכביש, מכבי שעריים .יוסי אלילמך השערוקי ציין 46 אביבים לקיומו ואין כמו לחגוג את המאורע עם כוס בירה אחרונה של חמץ יחד עם החברים ,כפיר קירט, אלי מוזס, אבי רווח, איתמר יעיש,רועי טויטו, וסטאפן חדד, יום לפני חג המצות ב-"דבלין רחובות".. 24 שעות אחרי זה הוא כבר הדרים לאילת החמה כדי לגנוב את האפיקומן ממלון לה פליה.

מפגש אוהדים והנהלה בדבלין

רגע לפני ששאלנו את ארבע הקושיות באגדה . נתפסו מנכ"ל העירייה ,דורון מילברג ויו"ר ועד העובדים של העירייה,רמי מדהלה עורכים קניות אחרונות באחד הסופרים בעיר.

מילברג ומדהלה ,אנחנו שנינו מאותו הכפר

חוף מציצים בתל אביב, שעות ספורות לפני ליל הסדר. רוסלנה רודינה פתחה את עונת הרחצה יחד עם יאן. והשניים בילו יחד כמה שעות איכותיות שכללו חול, אבטיח וחיוכים

אחרי שהייתה רגילה לחופי הונדורס אין כמו החוף והאבטיח של תל אביב. צילום: מוטי לבטון

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *