לידור מזרחי נבחר לתפקיד יושב ראש אגודת הסטודנטים והסטודנטיות במרכז האקדמי פרס

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

ביום שישי שעבר נספרו הקולות לאחר 3 ימי קלפיות בבחירות לאגודת הסטודנטים והסטודנטיות בהמרכז האקדמי פרס.רשימת ‘תכל’ס’ בראשותו של  לידור מזרחי זכתה ברוב מוחץ של 56% מהקולות. 

לידור מזרחי, בן 28 מראשל”צ, מגיע עם שנים של ניסיון כקצין וסגן מפקד יחידה, רכז ומדריך בשנת שירות ובתנועת נוער, מנהל בחברה להפקות אירועים ובעלים של הפאב “האדון והגברת” בראשל”צ.
סטודנט חוג מנהל עסקים שנה שלישית, ועומד לפני פתיחת לימודיו לתואר שני בהמרכז האקדמי פרס.
לידור תרם לאגודה שלוש שנות התנדבות לפני שהחליט להתמודד, במהלך התנדבותו באגודה יזם והוביל פעילויות רבות למען הסטודנטים, החל מפינות הישיבה, רעיון “הקלמר של פרס” – להוזלת מחירי ציוד הלימוד, הפקות פתיחת שנה, ימי הסטודנט, חלוקת משלוחי מנות בפורים, אירועי תרומה, ירידי דוכנים ברחבי הקמפוס ועוד….
רשימת תכל’ס מובילים עם לידור מזרחי זכתה ברוב מוחץ של 56%!
בין מובילות הקמפיין הייתה שרון צביאלי, סטודנטית שנה ג בחוג למנהל מערכות בריאות ומי שהתנדבה ועבדה באגודת הסטודנטים בין השנים 2013-2015, קמפיין שנוצר באמונה שצריך לדבר לסטודנטים בגובה העיניים, קמפיין של גואש, אל-בדים וצוות שבא לתרום מזמנו ומהלב.
תגובתו של לידור מזרחי היו”ר הנכנס:
”תכל’ס, עשינו את זה! נבחרתי לתפקיד יושב ראש אגודת הסטודנטים והסטודנטיות המרכז האקדמי פרס!
ההחלטה להתמודד לבחירות לא הייתה קלה, אחרי שלוש שנות התנדבות באגודה החלטתי שהגיע זמני. הבנתי שזאת החלטה חשובה שנושאת בתוכה אחריות רבה. כשההחלטה התקבלה היינו צוות של ארבעה סטודנטים שבאמת אכפת להם מעתיד האגודה, המכללה ורוצים לשנות למען חברינו לספסל הלימודים.
מהר מאוד התלכד צוות גדול, שניתן לומר בגאווה שהפך למשפחה!
ניהול התהליך והנעתו לא היה מתאפשר לולא הצוות המדהים הזה, שזכיתי להכיר בו כל אחד ואחת, כמו שקראתי לזה בכל התהליך, “אנשים עם ראש ועם לב” , ראש – יצירתי ובעל רעיונות, ולב – שבאמת רוצה לתת למען האחר.
הצוות נתן מעצמו ימים ולילות של עבודה, על מנת לחשוב מה חסר לסטודנטים במכללה, מה הסטודנטים רוצים וצריכים לקבל. תרגמנו את זה ביחד למצע בחירות, לקמפיין מדהים שטרם נראה כמותו במכללה!
זאת הייתה רק טעימה כמה אני והצוות מוכנים לעבוד ולהשקיע כדי לקחת את האגודה למקום הטוב ביותר, יחד איתכם ולמענכם.
אני רוצה להודות, בראש ובראשונה תודה לחברים ולמשפחה שהבינו שאני נעלם לשעות על גבי שעות בשביל הדבר שחשוב לי. תודה לשלושת המוסקטריות נוי פארג’, נוף פיגנבלט והוד סעדיה שהיו איתי מההתחלה ונתנו את הלב למען בניית הצוות והצלחת הקמפיין, תודה לשרון צביאלי ושרי פילוסוף שליוו אותי בכל צעד וצעד. לצוות שעבד מסביב לשעון ובאמת לא נח!! שקד עמרם, מתן יעקובסון, חי כהן, קורל דיק, אילנה ווילנר, יאן קובנצקי, קובי חן ועוד הרבה סטודנטים שהגיעו והיו שותפים למלאכה.
וכמובן, תודה לכם הסטודנטים והסטודנטיות היקרים והיקרות שהאמנתם בנו והשקעתם מזמנכם ללכת לקלפי ולבחור תכל’ס – פרס !
תגובתה של שרון צביאלי:
“המרכז האקדמי פרס הנו מוסד שמחבק את הסטודנטים שלו, אולם הגיע הזמן שהסטודנטים יקבלו את החיבוק גם מהגוף המייצג שלהם, אגודת הסטודנטים. שמחתי להיות ממובילות הקמפיין, הספקתי להכיר אנשים מדהימים במהלך קמפיין זה ואני בהחלט מאמינה שהם יעשו עבודה מדהימה תוך שיתוף פעולה פורה עם המרכז האקדמי והרשויות המקומיות. אני גם רוצה להודות לראש העיר מר רחמים מלול שהקדיש לנו מזמנו להכיר אותנו ולשמוע אותנו ולמר עודד עמרם יו”ר ההסתדרות מרחב רחובות ומחזיק תיק התרבות בעיריית רחובות על הייעוץ והליווי.”
נראה כי תקופה חדשה עומדת בפני הסטודנטים בהמרכז האקדמי פרס,

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן