לידיעת ההורים: עיריית רחובות מפרסמת את השיבוץ לגני טרום-טרום חובה

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

הורים לילדים בגילאי 3 יכולים החל מהבוקר (רביעי), לצפות בשיבוצים של ילדיהם באתר האינטרנט העירוני.השיבוצים נקבעו בהתאם לקריטריונים שפורסמו, ביניהם הצורך בצהרון, אזור מגורים/רישום, איזון בנים בנות, איחוד אחים ועוד.ניתן להגיש ערר על השיבוץ החל מהיום ועד ליום רביעי, 27 ביוני באמצעות אתר האינטרנט העירוני.

עיריית רחובות, באמצעות המחלקה לגיל הרך באגף החינוך והנוער, פותחת את אתר השיבוצים לצפייה, לאחר עבודה רבה שנעשתה בהתאם לקריטריונים שפורסמו, והחל מהיום יוכלו הורים לילדים בגילאי 3 (שנתון 2015) לצפות בשיבוצים של ילדם.

הקריטריונים לשיבוץ: צורך בצהרון; אזור מגורים/רישום; הרכב קבוצות גיל; איזון בנים בנות; איחוד אחים; סיבות רפואיות מגובות במסמכים; רצף חינוכי .

מזל דהן, מנהלת המחלקה לגיל הרך באגף החינוך והנוער: "אנו מאחלים לילדי הגיל הרך נחיתה רכה ונעימה במערכת החינוך העירונית ומקבלים אותם בברכה ובאהבה. אנו משקיעים משאבים רבים בשיתוף הצוותים החינוכיים על מנת  לספק מענה מיטבי לצרכיהם הלימודיים, הרגשיים והחברתיים של הילדים. אנו מזמינים את ההורים ליצור עמנו קשר בכל מקרה של שאלה או בעיה"

הורים אשר יהיו מעוניינים להגיש בקשת ערר, יוכלו לעשות זאת החל מהיום  באמצעות אתר השיבוצים ועד יום רביעי הבא  (27/6). וועדת הערר, המורכבת מנציג ציבור, נציג פדגוגי, מנהלת המחלקה לגיל הרך, רכזת רישום, וועדות המפוקחות על ידי מבקר העיריה,   תדון בבקשות במהלך חודש יולי.

הקריטריונים שיעמדו בפני וועדת הערר: בקשות על בסיס מקרים רפואיים – צרכים מיוחדים המגובים במסמכים רפואיים או לחלופין של אנשי המקצוע הרלוונטיים; בקשות על בסיס מורכבות משפחתית – צרכים מיוחדים המגובים במסמכים רפואיים או לחלופין של אנשי מקצוע רלוונטיים; בקשות על בסיס מרחק; בקשות על בסיס חברים.

תשובות על הערר יישלחו ישירות להורים באמצעות הדוא"ל, במהלך חודש יולי.

האתר יהיה פתוח בין התאריכים 20 – 27 ביוני, לצפייה בשיבוצים ולהגשת ערר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *