לידיעת תושבי רחובות: הנחה של 50% לאזרחים ותיקים בכניסה למשחקי נבחרת ישראל בכדורגל

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

בעקבות התערבות מנכ"ל המשרד לשוויון חברתי הובהר כי האזרחים הוותיקים זכאים להנחה במשחקי הקמפיין הנוכחי בליגת האומות . תוכלו לממש את ההנחה כבר הערב שנבחרת ישראל תארח בסמי עופר את סקוטלנד.

בעקבות מכתב ששלח ביום 9.10.18 מנכ"ל המשרד לשוויון חברתי אל יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אישרה ההתאחדות כי אזרחים ותיקים זכאים להנחה של 50% בכניסה למשחקי הקמפיין הנוכחי בליגת האומות. בקמפיין קודם ניתנה הנחה כאמור לאחר סיכום עם המשרד.

מכתבו של מנכ"ל המשרד נשלח לאחר שנמצא כי לגבי הקמפיין הנוכחי ההנחה אינה מצוינת באתר ההתאחדות וכן באתר משרד הכרטיסים, וכן בשיחה טלפונית למשרד הכרטיסים לא התאפשר לרכוש כרטיס בהנחה.

במילים פשוטות אוהדי נבחרת ישראל הוותיקים יוכלו לממש את זכותם כבר הערב(חמישי 21:45) באצטדיון סמי עופר בחיפה שם תארח הנבחרת את סקוטלנד. יש לציין שכבר ביום ראשון הקרוב יארח משחק נוסף בארץ והוא יתקיים באצטדיון טרנר בבאר שבע אז תארח הנבחרת את אלבניה.

כאמור, בעקבות התערבות המשרד הובהר כי האזרחים הוותיקים זכאים להנחה כאמור וידרשו להציג תעודת אזרח ותיק. אזרחים ותיקים: עמדו על זכותכם וככל שהדברים לא מיושמים – הנכם מוזמנים לפנות למוקד פניות האזרחים הוותיקים 8840*. בהצלחה לנבחרת במשחקים מול סקוטלנד ואלבניה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *