למען הזולת! אמיתי כהן מספר על מקרים מיוחדים ומרגשים להם נחשף במהלך סיוע למשפחות

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
עו”ד סנדי קולב ואמיתי כהן

למען הזולת! יו”ר דירקטוריון רשת חוויות אמיתי כהן מספר בהתרגשות על חלוקת מזון למשפחות נזקקות ומבודדים בגלל נגיף הקורונה.

יושב ראש דירקטוריון רשת אמיתי כהן משתף בחלוקת המזון למשפחות וקורא לציבור להצטרף למערך ההתנדבות. כהן ” אני מברך ושמח על כל שיתופי הפעולה בעיר שנעשים לטובת הציבור. בהזדמנות זו אני קורא לתושבים להגיע ולהתנדב, להצטרף לחמ”ל הגדול שלנו שכבר פועל ובסיועם של המתנדבים הגענו למאות משפחות בעיר. לשמחתי היו כאלה שהסתייעו בנו בזמן שהם בבידוד ושסיימו את הבידוד הם הצטרפו להתנדב איתנו ואין דבר יותר משמח מזה”.

באלו מקרים נתקלת?

” פנו אלי וסיפרו על אישה מבוגרת שאין לה תרופות וב”ה ארגנו לה את מה שהיא צריכה. פנתה אלי משפחה מבאר שבע וסיפרה שהוריהם מתגוררים אצלנו ברחובות אך בגלל שהם בבידוד אין מי שיסייע להם לרכוש מוצרים לחג. היו עוד המון מקרים שהצלחנו לסייע להם ואין דבר יותר מחמם את הלב מלעזור לתושבים הזקוקים לנו ולראות את רובם פותחים את דלתותיהם בעיניים דומעות ובהערכה רבה”.

מימין- המנכ”ל החדש אלרואי אסרף, הסמנכ”ל הנבחר גולן ביטון ויו”ר הדירקטוריון אמיתי כהן

ספר מה התובנות שלך?

” סיימנו עתה חלוקה של 5.500 מנות למשפחות שיוכלו לעבור את החג מבלי שייחסר להן. במקביל, אנחנו מתחילים חלוקת ירקות ופירות תרומתו הנדיבה של עו”ד סנדי קולב שעושה זאת מסורת של שנים. אני מזמין את העמותות לפנות לרכז הפרויקט נדב- 058-7879168. אני מבקש אך ורק מהעמותות לפנות כדי שנוכל לשמור על הוראות משרד הבריאות וחלוקה בצורה מסודרת”.

רשת חוויות רחובות ,איחוד הצלה, חוויות החברה למתנ”סים, וארגון לב אחד פתחו במוקד חירום ארצי המסייע בהגשת עזרה ראשונה, ברכישת תרופות ומזון, סיוע לאנשים בעלי מוגבלויות וקשישים; מספר הפון של המוקד 1221.. יפעל 7 ימים בשבוע בין השעות 22:00-08:00.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן