למרות הסכום:ברחובות לא יפתחו גני הילדים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

השלטון המקומי והסתדרות המעו”ף סיכמו כי הסייעות בגני הילדים יעבדו במהלך החג, בהתאם להחלטת כל רשות. בתמורה, יזוכו הסייעות ביום חופש חלופי. היום מודיעה עיריית רחובות  כי מחר לא יתקיימו לימודים בגני הילדים, היות ונקבע כי ל”ג בעומר הוא יום חופש של הגננות ושל הסייעות.

אמש(ראשון) הגיעו השלטון המקומי והסתדרות המעו”ף להסכמות במסגרתן מחר (שלישי, ל”ג בעומר), יופעלו גני הילדים על ידי סייעות עובדות הרשויות המקומיות. הצדדים סיכמו כי הסייעות בגנים בכל רחבי הארץ יעבדו במהלך החג כרגיל, בהתאם להחלטת הרשויות. עוד  סוכם, כי הסייעות יזוכו ביום חופש חלופי ואין שינוי בלוח החופשות של התלמידים.

בזמן שמרבית הרשויות בארץ הודיעו שיפתחו את גני הילדים העירוניים עיריית רחובות הוציאה היום הודעה לתקשורת ” כי מחר לא יתקיימו לימודים בגני הילדים, היות ונקבע כי ל”ג בעומר הוא יום חופש של הגננות ושל הסייעות”.

הורים רבים ששמעו את הגזרה החדשה לא אהבו בלשון המעטה  את ההתנהלות של קברניטי העירייה,וזאת מהסיבה שרק אתמול חזרו ילדי הגן ללימודים ובמקום לחזור לשגרה מלאה כבר מחר הם ישארו שוב בבית. אחת ההורים אמרה ל’רחובות ניוז’ כי עיריית רחובות  הייתה יכולה להתאמץ קצת יותר מאשר לקבוע עובדה כי שעשו ייתר הערים בישראל . “אם בתל אביב, ירושלים,אשדוד ושאר הערים שיותר גדולות מרחובות ידעו למצוא פיתרוו למעו ההורים והן הילדים הקטנים שצריכים לעבור את זה מחדש בגלל החג-חבל. הדבר הכי קל זה להגיד לא,החוכמה זה למצוא פתרונות יצירתיים ”

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן