לפני הכנסת – סילמן מבקרת בקבר יוסף

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

ח"כ – עידית סילמן (איחוד מפלגות הימין) ותושבת רחובות הגיעה יחד 4 חכים של הליכוד ונכנסו הלילה עם ראש מועצת שומרון לקבר יוסף שבשכם. סילמן" אני נרגשת להיות כאן"

5 ח"כים חדשים של מפלגת הליכוד והבית היהודי נכנסו הלילה עם ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן וסגנו דוידי בן ציון לקבר יוסף שבשכם התפללו להצלחתם, והביעו את מחוייבותם לבניה ביהודה ושומרון ולשלמותה של ארץ ישראל.

הח"כים החדשים בהם: ח"כ – עוזי דיין (ליכוד) ח"כ אתי עטיה (ליכוד) ח"כ אריאל קלנר (ליכוד) ח"כ – שלמה קרעי (ליכוד) ח"כ – עידית סילמן (איחוד מפלגות הימין) ותושבת רחובות הגיעו יחד עם אלפי בני אדם שנכנסו הלילה לקבר יוסף, כחלק מהכניסה הגדולה של חול המועד פסח לקבר יוסף.

ראש מועצת שומרון דגן הודה לח"כים החדשים ואמר: "זה רגע מרגש, לראות בכניסה לקבר יוסף, 5 חכים חדשים, שאך זה נבחרו לכהן בכנסת ישראל, כשהם בוחרים, רגע לפני תחילת כהונתם להגיע לקבר יוסף בשכם שבשומרון, זו אמירה של תמיכה בלתי מסוייגת בהתיישבות. כולנו מתפללים להצלחתכם. הצלחתכם היא הצלחתה של ארץ ישראל. באנו לכאן כדי להתפלל שבע"ה בקדנציה הזו, נבנה יותר ונסלול יותר ושבקדנציה הזו נזכה לחזור באופן מלא לקבר יוסף".

בין הנכנסים היו גם בני משפחתו של בן יוסף לבנת, שציינו במקום את יום השנה להרצחו בפיגוע ירי לפני 8 שנים בדיוק, כשהיה בדרכו חזרה מתפילה בקבר יוסף.

דגן הודה לכוחות הבטחון ולצה"ל שליוו את הכניסה ולמנהלת קבר יוסף המקיימת את הכניסות עבור מועצה אזורית שומרון מדי חודש

ח"כ החדשה עידית סילמן (הבית היהודי): "אני נרגשת להיות כאן הערב, אנחנו מתפללים ליום שבו נוכל להגיע לכאן באור יום, ולריבונות גם במקום הזה".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *