לרגל חודש הגאווה: הקרנת סרט בעשרה שקלים בלבד

חדשות רחובות - איטל בציר אלשיך

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

לרגל חודש הגאוה, הקרנת הסרט "מיני די.וי" במוצש הקרוב, 2/7, 21:30 באולם בימת הנוער בעלות 10 ₪ בלבד
לדברי ח"מ איטל בציר אלשיך: "כל מי שרוצה לתמוך בליברליות ולצאת נגד גילויי שנאה וגזענות הצצים בערים השונות, מוזמן להצביע ברגליים ולהגיע במוצ"ש להקרנת הסרט".

לרגל חודש הגאוה, מועדון הסרטים "דוקו לייף" שהוקם ביוזמת חברת המועצה -איטל בציר אלשיך, מזמין את תושבי העיר להקרנת הסרט "מיני די.וי" בבימויו של שאולי מלמד. מוצ"ש הקרוב, 2/7, 21:30 באולם בימת הנוער.
מחיר כרטיס: 10 ₪

"מיני די.וי" הוקרן לאחרונה בפסטיבל דוקאביב וזכה לשבחים רבים
תקציר הסרט: בסטודיו שלו בתל אביב, הבמאי- שאולי מלמד (29), ממיר לראשונה את הקלטות שצילם בילדותו ובהן סרטים נאיביים שביים עם חבריו לכיתה, ונסחף למערבולת רגשית במהלכה הוא יוצא לחפש להט"בים נוספים שצילמו את ילדותם. הוא מאתר רבים שתיעדו כמותו את זהותם המתפתחת, מבלי להבין לגמרי מה נחשף לעיני המצלמה.
טום אוריה שגדל בעיר החרדית צפת ותיעד את מסעו בעקבות גילוי זהותו המגדרית, בתי שנולדה לעולים חדשים מאיראן וצילמה באובססיביות את קשריה האינטימיים עם חברותיה, רומיה שגילתה את ניצני הדראג שלה במקביל ליציאה מהארון של אמה, והבמאי עצמו שחקר עם המצלמה את מיניותו בצל מותו של אביו. בעקבות הצפייה המחודשת בקלטות שצילמו שנים קודם לכן, הם נאלצים להתמודד עם החוויות והאנשים שעיצבו את חייהם.

לדברי איטל בציר אלשיך : "זו הפעם השלישית שאני יוזמת הקרנת סרט גאה ורואה חשיבות רבה בהגעת התושבים לאירוע ולמפגש מסוג זה. מפגש שמחבר בין הקהילות השונות ומאפשר להכיר זו את זו, אך גם הזדמנות להביע תמיכה בליברליות ויציאה נגד נגד גילויי שנאה וגזענות הצצים בערים השונות. אם גם אתם-ן תומכים-ות בערכים ליברליים של חופש ושיוויון, אתם מוזמנים להצביע במוצ"ש ברגליים ולהגיע להקרנת הסרט מיני די.וי, סרט מעולה וחדש"

לינק לרישום: https://lp.vp4.me/q5br
המלצה: לאירועי דוקו לייף מומלץ להגיע עם כוסות רב פעמיים
מחיר הקרנה והרצאה: 10 ₪ בלבד
כתובת: רחוב יעקב 48 רחובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *