מאות ליוו את עופר מאיר ז"ל בדרכו האחרונה

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

בין מאות המלווים שהגיעו מכל הארץ  וצעדו לפני זמן קצר בבית העלמין ברחובות היה גם עו"ד אלדד אהרוני, שספד לחברו  עופר מאיר שהלך אתמול לעולמו ,בגיל 52 בנסיבות טרגיות. והעלה פוסט בפייסבוק לזכרו.על הקבר ספדו לו אישתו לשעבר וחברו הטוב רפי מזרחי. כל הנוכחים במסע ההלוויה גילו הזדהות עם המעשה האמיץ שבחר מאיר לסיים את חייו, לא להיות לנטל  על הסובבים אותו ולסיים את חייו בכבוד.

"אחד אחד הם פסעו אל תוך שבילי בית העלמין ברחובות לכבד את זכרו של עופר מאיר. מכל חלקי הארץ הם הגיעו כמו בכנס מחזור של רוחות הרפאים של העיר רחובות הם פסעו שם בשביל הצר. ילדי שנות השמונים בלייני הברים החצי מחתרתיים כשסתם עוד קראו להם פאבים בני כל העדות מכל הגוונים אוהבי חיות ואוהבי אדם כבר לא צעירים , פחות יפים סוחבים על גבם עשרות שנות חיים, מאות חווית, קשיים, השגים וכשלונות.אחד אחד הם פסעו להם יובל גשן וענת בעלי הברים ורענן ורמי פרקש ואריק סיטרוק ועפר גולדפישר ומוטי יוסף ואילנה ורפי וגבי מזרחי ותומר יחיא ונתי 'דודי מנוחין דודו סקטר 'אייל שמש ואבי הווטרינר ועוד רבים רבים כל כך.ועין לא נשארה יבשה וכולם בוכים על עופר שכולם אהבו ועל הנעורים האבודים וכל אחד גם קצת על עצמו ובכלל.וזה היה עצוב וקשה וגם קצת מחויך כי אף אחד ממי שאני הכרתי שם לא באמת לוקח את החיים האלה קשה מידי או ברצינות מידי כי אף אחד לא צריך להרשים אף אחד הרי כולם כולם הם ילדי האדמה של רחובות מימים של בטרם. היה שלום עופר יקיר רחובות שהיה ואיננו".

מאיר בן ה-52 התבשר לאחרונה כי הוא חולה במחלה סופנית חשוכת מרפא וימיו ספורים. ולכן בצעד אמיץ נפרד אתמול (שלישי) מהעולם בזריקת מוות בבית מלון בהרצליה לאחר שהותיר מכתב מפורט מה עמד מאחורי מעשיו. וזאת כאדם גרוש ,לא להיות לנטל כלפי אמו המבוגרת ובנו הצעיר. עצם הסתלקותו גרמה להלם  וצער בקרב תושבי העיר בה גדל והיה אהוד על חבריו ואף היה לו עסק ידוע "תיבת נח" ברח' הנשיא הראשון בעיר

יושבים שבעה – ברחוב בארי 48 רחובות

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *