מארה”ב לפעילות חברתית בחוויות קריית משה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פעילות  חברתית וקהילתית מנוער ארצות הברית בקייטנת חוויות קרית משה בתמיכת עמותת קרן קובי מנדל,אשר  נוסדה ע”י סט ושרי מנדל לזכר בנם, קובי ז”ל, שנרצח יחד עם חברו יוסף אישרן על ידי מחבלים . זו השנה השלישית שהפעילות מתקיימת בקייטנת חוויות קרית משה ובעקבות ההצלחה החליטו בקרן להפוך את פעילות הקיץ למסורת

בתחילת השבוע הגיעו כ- 50 בני נוער מרחבי ארצות הברית לשבוע למידה והתנדבות בחוויות קריית משה לרווחת משתתפי הקייטנה כולל פעילות אחר הצהריים עם בני נוער ממנהיגות המתנ״ס .

במהלך הקייטנה העבירו בני הנוער פעילות חברתית על פי תחומי עניין בשיתוף עם צוותי הקייטנה שכבר נפגשו עם רכזי התוכנית לבניית תכנים.
זו השנה השנייה שהפעילות מתקיימת בקריית משה ובעקבות ההצלחה החליטו בקרן להפוך את פעילות הקיץ למסורת .
קרן קובי מנדל נוסדה ע”י סט ושרי מנדל לזכר בנם, קובי ז”ל, שנרצח יחד עם חברו יוסף אישרן ע”י מחבלים ב – 8 למאי 2001. מטרת הקרן לעזור לאנשים, שמכת הטרור נפלה עליהם, להחלים ולחזור לחיים נורמליים. התוכניות שהקרן מפעילה מעניקות סיוע להבראה רגשית, פיזית ורוחנית ויוצרות רשת של תמיכה למשפחות המתאבלות.

אמיתי כהן יור חוויות ״זכות גדולה יש לנו בכל שנה ושנה לשתף פעולה עם הפרוייקט הייחודי ביחד עם בני הנוער המדהימים, רשת חוויות מובילה במגוון פרויייקטים חברתיים וזה אחד הפרוייקטים המרגשים שלנו.מחמם את הלב שבני הנוער מגיעים במיוחד בחופשת הקיץ בכדי לתרום מזמנם על חשבון החופשה שלהם לטובת הקהילה במגוון פעילויות ״.
גולן ביטון מנהל חוויות קרית משה ״אשרי העם שזה הנוער שלו , זכינו לשתף פעולה בפרוייקט חינוכי,חברתי וקהילתי ממעלה ראשונה .ביחד עם בני נוער מדהימים שמגיעים מדי שנה מארצות הברית לתת מעצמם ועל חשבון החופשה שלהם למען התנדבות בקייטנה שהופכת את הפעילות למלאה בחוויות הן לקייטנים והן לבני הנוער״.
משה אהרון מנהל התכניות בקרן קובי מנדל:״מדובר בכ-80 בני נוער ארה”ב ממחנה קיץ יהודי אמריקאי בשם NJY Camps, אשר באו לארץ לקיץ על מנת להתנדב בקייטנה שמוביל מתנ”ס חוויות קרית משה.
ההתנדבות בקייטנה, היא עוד נדבך בבניית הקשר החזק בין יהדות ארה”ב וישראלים. המתנדבים/ות יצרו קשרים אישיים עם הילדים ונוצרה חווייה משמעותית ומהנה הן לילדים והן למתנדבים/ות״.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן