מדינת הכדורגל: ליגת "שחבק" לבני הנוער ברחובות

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

חדש ברחובות ליגת כדורגל מיוחדת לבני נוער: ליגת "שחבק".הליגה מיועדת לקבוצות של שחקנים בגילאי תיכון, כיתות י' עד י"ב. המשחקים יתקיימו בימי חמישי בערב. ההרשמה הינה אינטרנטית ופתוחה לשמונה קבוצות. המשחקים יהיו בפורמט של 6 על 6

משרד התרבות והספורט ועיריית רחובות, בשיתוף החברה העירונית רחובות וארגון מדינת הכדורגל, יזמו ליגה חדשה לבני נוער ברחובות- ליגת שחבק, במסגרתה יוכלו צעירי העיר להקים קבוצת כדורגל עם שם וסמל לקבוצה ולשחק נגד קבוצות אחרות מהעיר. הפעילות תתקיים במגרש הדשא הסינטטי החדש במתחם ויסגל. ליגה דומה תתקיים במקביל בערים נוספות ברחבי הארץ ובסיום העונה, האלופות השונות יפגשו בגמר ארצי.

הליגה מיועדת לקבוצות של שחקנים בגילאי תיכון, כיתות י' עד י"ב. המשחקים יתקיימו בימי חמישי בערב. ההרשמה הינה אינטרנטית ופתוחה לשמונה קבוצות. המשחקים יהיו בפורמט של 6 על 6 (חמישה שחקנים ושוער) כך שקבוצה צריכה מינימום של תשעה שחקנים על מנת להירשם לליגה.

כל קבוצה תמציא לעצמה שם וסמל והמשחקים יצולמו ויסוקרו עם סטטיסטיקות, תמונות וצילומי וידאו באתר ליגה מקצועי כך שכולם יוכלו ליהנות מהביצועים של השחקנים. עלות ההרשמה לכל הליגה כולל התלבושות – 360 ש"ח לקבוצה כלומר, כ-40 ש"ח בלבד לשחקן.

איציק עובדיה מ"מ מנכ"ל החברה העירונית

לדברי איציק עובדיה מ"מ מנכ"ל החברה העירונית: "אחרי ששנה שעברה הייתה זו ליגת פאפאליג שהביאה את האבות חובבי הכדורגל ליהנות מספורט באופן שוטף ותחרותי, השנה, החלטנו לסייע לצעירים ליהנות ממסגרת ספורטיבית ייחודית, ולהביא את המשחק מהשכונה אל המגרש הסינטטי וליהנות מהערך המוסף המקבלים בספורט מאורגן ואיכותי".

להרשמה ופרטים נוספים היכנסו: http://bit.ly/RehovotLeague

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *