מופתעים? : רחובות זכתה בחמישה כוכבי יופי זו הפעם העשירית ברציפות

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

במסגרת תחרות ‘קריה יפה’ מטעם המועצה לישראל יפה, זכתה רחובות בחמישה כוכבי יופי בפעם העשירית ברציפות . לרגל ההתמדה בזכייה זו הפעם העשירית, קיבלו נציגי העיר תעודה נוספת- “מגן העשור” .מטעם עיריית רחובות קיבלו את התעודות סגן ראש העיר, מחזיק תיק חזות העיר, עו”ד יניב מרקוביץ’, מנכ”ל העירייה דורון מילברג, מנהל אגף גנים ועיצוב הסביבה, יוסי כפיר ומ”מ מנהל אגף חזות העיר, ערן יחיא

 

העיר רחובות זכתה זו השנה העשירית ברציפות בחמישה כוכבי יופי במסגרת התחרות ‘קריה יפה בישראל יפה’ של המועצה לישראל יפה.
בטקס שהתקיים בצהריי היום בבית המועצה לישראל יפה בתל אביב, הוענקו תעודות הזכיה השנתיות לרשויות מקומיות מרחבי הארץ, על ידי המועצה לישראל יפה, ונציגי משרד הפנים והמרכז לשלטון מקומי. מטעם עיריית רחובות קיבלו את התעודות סגן ראש העיר, מחזיק תיק חזות העיר, עו”ד יניב מרקוביץ’, מנכ”ל העירייה דורון מילברג, מ”מ מנהל אגף חזות העיר, ערן יחיא ומנהל אגף גנים ועיצוב הסביבה היוצא, יוסי כפיר.
למעלה מ 110 ערים, מועצות מקומיות, מועצות אזוריות ויישובים ברחבי הארץ השתתפו
במהלך השנה הנוכחית בתחרות, במהלכה העמידו עצמם לבדיקה של עשרות צוותי מתנדבים של המועצה לישראל יפה, שבדקו את מכלול השירותים והתשתית העירונית שמעניקה הרשות המקומית לתושביה.
צוותי המתנדבים של המועצה לישראל יפה ערכו סיורים גלויים וסמויים ברשויות המקומיות השונות וביישובים השונים, בהם נבדקו מגוון פרמטרים – ניקיון העיר, טיפוח השטחים הציבוריים, מתקנים ופעילויות לרווחת הציבור, תחזוקת התשתיות לשירות הציבור, התנהלות לקיימות בכל מוסדות העירייה, התייעלות אנרגטית, טיפוח המתקנים הציבוריים, נגישות לכל מוסדות הרשות, שקיפות ודיווח על ידי הרשות, עידוד שימוש בתחבורה ציבורית, תרומה לקהילה ועוד.
רחמים מלול, ראש העיר: “רחובות היא מהערים המובילות בישראל באיכות החיים, והזכייה בחמישה כוכבי יופי זו הפעם העשירית ברציפות – רק מחזקת את העובדה הזו. נמשיך לפעול ולהקדיש תקציבים ומשאבים על מנת לטפח את העיר ולשמור על הניקיון והסביבה ברחובות”

עו”ד יניב מרקוביץ’, סגן ראש העיר והממונה על חזות העיר: ” התושבים שותפים לכל המהלכים שלנו בתחום חזות העיר וימשיכו להיות שותפים. אני מודה לכל העובדים המסורים של אגף חזות העיר ואגף הגנים ועיצוב הסביבה על תרומתם לזכייה זו”

דורון מילברג, מנכ”ל העיריה: ” נמשיך לשפר ולהשקיע בהענקת השירות הטוב ביותר לתושבי רחובות בתחום חזות העיר. אני מודה למועצה לישראל יפה, לעובדי העירייה, למנהלים ולכל מי שטורח מדי יום על השירות בתחום זה , למען התושבים והעיר”.

יוסי כפיר, מנהל אגף גנים ועיצוב הסביבה: “הזכייה היא תעודת כבוד לתושבי העיר ולעירייה. אנו משקיעים בטיפוח המרחב הציבורי אולם חשוב לציין כי העירייה משקיעה רבות גם במהות ולא רק בחזות: שופטי התחרות בדקו גם פרמטרים של קיימות ושל תרומה לקהילה ועשייה ציבורית, ועל כך אנו גאים לא פחות”

הזכייה בתחרות התאפשרה הודות לשיתוף הפעולה של כלל אגפי העירייה הרלוונטיים: אגף חזות העיר, אגף גנים ועיצוב הסביבה, המוקד העירוני וכמובן יתר האגפים ועובדי העיריה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן