מחר: יפורסמו השיבוצים לילדים בגילאי גן טרום חובה

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

הורים שילדיהם בגיל טרום חובה, שנתון 2015, יוכלו לצפות בשיבוצים של ילדיהם באתר האינטרנט העירוני, החל ממחר( שני),  ועד יום שני הבא.השיבוצים נקבעו בהתאם לקריטריונים שפורסמו בחוברת המידע.ניתן להגיש ערר על השיבוץ באמצעות אתר האינטרנט העירוני, בין התאריכים בהם האתר פתוח לצפייה

עיריית רחובות, באמצעות המחלקה לגיל הרך באגף החינוך והנוער, פותחת את אתר השיבוצים לצפייה, לאחר עבודה רבה שנעשתה בהתאם לקריטריונים שפורסמו, והחל מיום שני, 13.5.19 יוכלו הורים לילדים בגילאי טרום חובה (שנתון 2015) לצפות בשיבוצים של ילדם.

הקריטריונים לשיבוץ: צורך בצהרון; אזור מגורים/רישום; הרכב קבוצות גיל; איזון בנים בנות; איחוד אחים; סיבות רפואיות מגובות במסמכים; רצף חינוכי וזרם.

הורים אשר יהיו מעוניינים להגיש בקשת ערר, יוכלו לעשות זאת באמצעות אתר השיבוצים בין התאריכים , 13 – 20 במאי.  וועדת הערר, המורכבת מנציגות משרד החינוך, מנהלת המחלקה לגיל הרך, רכזת רישום, נציגות ממשרד מבקר העיריה ונציג ציבור, תדון בבקשות במהלך חודש יוני.

הקריטריונים שיעמדו בפני וועדת הערר: בקשות על בסיס מקרים רפואיים – צרכים מיוחדים המגובים במסמכים רפואיים או לחלופין של אנשי המקצוע הרלוונטיים; בקשות על בסיס מורכבות משפחתית – צרכים מיוחדים המגובים במסמכים רפואיים או לחלופין של אנשי מקצוע רלוונטיים; בקשות על בסיס מרחק; בקשות על בסיס חברים.

תשובות על בקשות ערר יינתנו באמצעות הדוא"ל ובהודעות SMS, עד 30 יום מתאריך הגשת הערר. 

האתר יהיה פתוח בין התאריכים 13 – 20 במאי, לצפייה בשיבוצים ולהגשת ערר.

המחלקה לגיל הרך באגף החינוך והנוער פועלת בשיתוף הצוותים החינוכיים על מנת  לתת מענה מיטבי לצרכיהם הלימודיים, הרגשיים והחברתיים של הילדים  ושל כל אחד ואחת באופן אישי.

השיבוצים לילדים בגילאי גן טרום טרום חובה (שנתון 2016) יהיו פתוחים לצפיה במהלך החודש הבא – יש לעקוב אחר הפרסומים.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *