מיני ישראל

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מרמת הגולן ניתן להשקיף על הכנרת, ממרום הכרמל אל גני הבהאים ונמל חיפה, ממצדה נצפה בים המלח ובכניסה לעיר העתיקה בירושלים נחזה בכותל המערבי.

להסתכל על התנועה באיילון מלמעלה,להיות בשוק הכרמל אבל בלי הצפיפות, לשמוע את קולות המתפללים בירושלים,או לבקר באילת בלי נסיעה של 4 שעות יש דברים שקורים רק במיני ישראל המקום שבו מדינת ישראל פרושה לרגליכם.

מאות דגמים, מבנים ונופים, מודלים דינאמיים המשלבים קולות וצלילים ודמויות זעירות בסצנות שובות לב את כל האתרים היפים בישראל תוכלו למצוא בפארק מיני ישראל.

המודלים מתעוררים לחיים וסיפורי ההיסטוריה והאישיות שעליהם שמענו כל כך הרבה פעמים מצליחים באמת לגעת, לרגש ולקבל משמעות.
טיול לשבת בפארק עם מדריכים חווייתיים שייקחו אתכם לסיור סוחף ואנרגטי בו סיפורי אהבה, גבורה ומורשת המתחברים יחדיו לחוויה בלתי נשכחת. הסיורים המודרכים ללא תשלום
בסיור המודרך יוכלו המבקרים לקבל תשובות על השאלות הבוערות – מי קבע שירושלים היא עיר הבירה של ישראל ולא תל אביב? החל ממתי החלה ת”א להיות עיר ללא הפסקה ומה הופך אותה לעיר שכזו? איך מצאו את הכותל המערבי במלחמת ששת הימים ועוד שאלות רבות ומעניינות בליווי אנקדוטות, סיפורים מאחורי הקלעים של המבנים והמקומות המפורסמים בישראל.
הסיור בפארק משלב הדרכה מקצועית של צוות הפארק וחולף על פני אתרים נבחרים בישראל, ובמהלכו לומדים על ההיסטוריה והייחודיות של כל מבנה ומבנה תוך כדי סיפורים ואנקדוטות על האתר.

בשבתות הסיור מודרך יוצא פעמיים: 11:15&15:15 ונמשך כשעה. לאחר הסיור תוכלו להמשיך לסייר בפארק בעצמכם עד לשעות הערב המוקדמות בזמן שהחשכה יורדת אט-אט הפארק מואר בתאורת לילה ייחודית שמשווה לו מראה רומנטי וקסום.

בלילה הפארק מתעורר לחיים על ידי הארת הבתים והדגמים מבפנים, וההדרכה על סיפוריה משלימה את הביקור בפארק למושלם.אם פארק “מיני ישראל” מדהים ביום הרי שהוא ללא ספק, עוצר נשימה בלילה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן